Je mi zo seba zle

Príspevok v téme: Je mi zo seba zle
Blazonko

ahojte, kazda zena, teda kazdy clovek ma z casu na cas komplex alebo je na jeho tele nieco, co by raz zmenil... ja svoje telo neznasam, keby ste ma videli, mozno by ste to prvy krat na mna ani nepovedali. Ja nechapem ako mi mozu ludia vraviet, ze som krasna, a ze mam super postavu. Viem, ze su ludia, ktori maju zdeformovane tela a ja mozem byt rada, ze vyzeram ako vyzeram... ale mam chvile kedy sa citim tak strasne, ze by som najradsej vyskocila z toho hnusneho tela... Bojim sa, ze pridem o priatela, niekedy nechapem ako ma vobec moze pobozkat... Zacali sme mat problemi v sexualnom zivote a ja som stratila, aj poslednu kvapku ega co som mala.. urcite to je moja vina, chcem byt pre neho krasna a chcem ho pritahovat... Urcite ma odmieta, kvoli niecomu inemu ako unave... Nezatazujem ho z mojimi depkami, vie, ze si pripadam skareda, ale keby som mu to vravela tak casto ako casto sa zle citim, tak by somnou urcite nebol... Sibnuta a este aj spatna...ale proste sa s tym neviem zmierit, na plastiku nemam peniaze aj ked stale setrim... Nos som si uz dala zmensit, a bojim sa ze mi z toho prepne, dost sa to zhorsilo a psychiatrovi sa hambim ist, neviem co mu mam povedat. Cvicim staram sa o seba, vihrala som aj miss tabor =D- to nepisem aby som sa chvalila, ale preto, ze sa uz nechapem. nechapem preco... Je mozne, ze som taka sibnuta, ze ja sa vidim parametralne inak ako ostatni vidia mna???

jajka001_

mas depresie z nedostatku sexu :)) pri sexe sa uvolnuju endorfiny. vysvetli to drahemu, ze nutne potrebujes sex, nech sa trochu posnazi ked ta lubi a chce aby si bola stastna

FIlozof

Pocuj casto sa stava, ze chlapi sa zenami chvalia a maju ich len ako ozdobu. A zeny zaslepene laskou stracaju sebahodnotu a myslia si, ze su spaty lebo v sukromi sa nimi nemaju komu chvalit tak ich ignoruju

Blazonko

nestazujem sa mu... to ako sa samu seba nenavidim on nevie... raz som mu to chcela povedat, ale on ma hned zastavil, ze jeho vyzor nezaujima... hmm skoda ze ja to tak necitim =(
trapi ma ked mi povie, namaluj sa viac ked ideme niekam k znamym... ale nechcem aby sa za mna hambil tak to nekomentujem...
asi som vazne povrchna spata, ked svoju hodnotu posudzujem podla vyzoru...

Blazonko

no ved ja viem, ze su dolezitejsie veci ako vyzor... ze mozem byt rada ze mam dve ruky, dve nohy... ale toto nie je len chvilkova zalezitost... a sex asi nehrozi ked sa mu on vyhyba... vlastne ani sa mu nedivim, zdravie tiez nic moc.. navonok neposobim tak depresivne ako teraz pisem, ale strasne sa bojim, ze ho stratim... a uz sa necitim pre neho ako vynimocna a jedinecna... a teraz este aj to zdravie nic moc...niekedy ostanem cele dni doma... niekedy sa von chystam hodiny, a citim sa, ze dnes je to fajn, dnes nevyzeram tak hrozne dnes sa mu urcite budem pacit... ale akonahle pridem k priatelovi, cakam nieco ani neviem co... a nestane sa nikdy nic... a to ma utvrdi v tom, ze ziaden make up ani sexy oblecenie mi nepomoze... nie som hlupa pubertiacka ktora tuzi byt modelkou... chcem sa proste citit aspon priemerne... =(

snad sa to raz zmeni, a ja sa budem tesit z toho co mam

anjelik9

bože a šak to má každá baba občas také že jaká som hrozná a čo šetko by som na sebe zmenila ale tak každý je originálny a jedinečný a to je na tom to super že si môžeš vybrať čo chceš a priateľ si vybral teba a keby sa mu ani troška nepáčiš tak si myslím že by s tebou nebol treba si povedať druhý nemá ruku nohu nevidí nepočuje ja som zdravá a to je suuuper základ ostatné príde aj láska štastie peniazky a pod tak sa na seba usmej do zrkadla pomiluj priatela a nerieš =)

WSJGJFGFHGF

ahoj Blazonko,tak mozno trpis nejakou chorobou na vyzore,napriklad ako maju anorekticky pocit ze su stale tucne aj ked su vyziable,a ty mas pocit ze si skareda a vobec to nieje pravda