podte so mnou

Well

Zabudni na vahu.Pozeraj na svoje zdravie v prvom rade.Co dnes budes mat na veceru?

Tak ale ja som tiez najmladsi,ale neviem si predstavit mat krpateho brata:))

Tak ale tie zazitky co mas ......to sa neda nemysliet zvlastne:) To by bola dobra kniha podla mna:) Pouvazuj nad napisanim:P

zuzic

ja neviem vlastne preco...
ale nie deko len vela nechcem...
vela...ale na miery som teraz spokojna...
jaj by som niekedy vymenila jedneho brata za takeho maleho:) skoda ze som najmladsia:)
:DD to je dobre:D harry potter:) ja ho osobne nemusim ale fakt sa hodi:P obcas...a najlepsie ze nikto o tom nevie...
inac aj ja mavam take predstavy:D ze sa mi vybavi nejaky film alebo postava:DD

Well

No a preco sa vlastne vazis??????
Tebe ide o to aby si ani deko nepribrala?
To s tym vazenim je zly napad. Ozaj.....kolko merias a aku mas vahu??

Tak s nim bude riadna haluz:)) To mas pravdu:)

Mne to pride ako dalsia priblbla cast Harryho Pottera :DD
Teda mne sa pacil ale to ako pises ......neviem:)Mam taku vlastnu predstavu pri citani:)) Je to chore:P Viem:DD

zuzic

snazim sa:)
aby si nedaval uz smutnych smajlov...a dneska som sa vazila a nepribrala som:) este mam kilo dole:)
no budete mat haluz teda:D potom mi napis ako ste sa bavili:)
no to si bud isty:D ani tade neprejdem fuj...akurat za mojimi malymi prvackami mi bude smutno:) vzdy na mna tak skacu:D ale som spravila uz reklamu rodicom, lebo raz som bola nastvana so spoluziackou a deti mali program vianocny tak sme sa postavili dozadu a pred nami stali niektori rodicia a zacali sme nahlas rozpravat ze: pamatas vcera na katechetku? ako sa nam zacala nadavat do diablovych deti? a ona ze hej ale to nebolo nic to ked spoluziak otrieskal hlavu ucitelke o lavicu to bolo ine...a takto sme rozpravali a zda sa mi ze sme dost rodicov pohorsili:D lebo sa zacali obzerat a tak cudne na seba pozerat:) ucitelia boli daleko a my sme po polhodke zmizli:)
dnes zevraj mala zas katechetka zachvat a spoluziacka ju zacala nahravat na mobil a zevraj nejaka bitka bola lebo ze jej katechetka vytrhla vlasy ci co...
ustav:P

Well

Zuzanka? Robis velka pokroky:))Velmi ma to tesi:)Dakujem:)

Jaj toho maleho experta??:P:))
No cez vychadzku s nim pojdem na prechadzku a potom sa budeme aj doma jasovat:)

Tak verim tomu,ze ty po odchode zo skoly sa jej budes stranit ako cert kriza:))
Neveritelny system na tej skole.

zuzic

dobre idem sa napit:)
ale len trochu lebo vybuchnem uz:P
toho trojrocneho experta:DD

inac..tiez dneska v skole..zevraj pekne rusno zas bolo...neviem co sa to deje tento tyzden ale fakt som rada ze som tam teraz neni..

Well

:))

Rozumnejsia minimalne v tom,ze si si to uvedomila a chces to riesit . A tiez mas rozumne nazory na zivot.V tvojom veku dievcata maju uplne iny pohlad na svet.Apon co som si ja vsimol.

No prijem tekutin je neuveritelne dolezity.Pri nedostatku sa v tele usadzuju skodlive latky a oslabuju sa organy.

Co budem robit s malym??:) Teraz koho myslis?:P:)))

zuzic

no vidis ako malo staci:D
a ja ze preco som bola smutna:) to preto ze som nemala tu dlahu:DD
denz v com rozumnejsia? ved som tolko mesiacov zanedbavala svoje zdravie a este stale v niecom zanedbavam. to nie je vobec rozumne...
no neviem ci budem potom stastnejsia....potom mi uz daju dole moju haluznu dlahu a na com sa budem smiat:DD
nikdy som nejak extra nepila...a teraz by to neslo uz som tak plna...ale skusim neskor...
a ty co?:) uz si vymyslel co budes robit s malym?:))

Well

Jeeej:))) Tebe staci k stastiu len dlaha??:P:D
Uff:)))

Zuzka? Na svoj vek si veeeeeelmi rozumne dievca a obdivujem tvoj postoj k zivotu.Uvazujes ovela rozumnejsie ako niektore zeny v tridsiatke.

A neboj.....zvladnes to a budes ovela zdravsia a stastnejsia:)

A mala by si aj pit castejsie v mensich davkach.........len tak pri pc si dat glg a neskor zas........ Hmm?:)

zuzic

no sa cudujes ze mam dobru naladu?:)
ved ked mam na ruke tu haluznu dlahu mam sa na com smiat:DD ked ona je taka vtipna este stale:)))
uz mi je jedno co mozem a co nie. odteraz riesim svoj zivot sama, nebudem doverovat niekomu kto ma zradil.
pred chvilou som sa zas od nej dozvedela aka som sprosta...ale uz ma nemrzi. uz to preslo:)
tak a co mam robit ked je taka suprova:D to ja nie naschval to len tak podvedome stlacam stale play:DD
ved ja som rada..prepac:)
len sa nechcem zas hanbit ked ti poviem ze neviem kedy:(
mno bezkaj:)
ja si asi idem pospat...
pa:)