podte so mnou

zuzic_

ajoj:)
nie, to je v pohode ja som sa len o teba bala...
mno ja sa mam dobre spadla som na korculiach som cela odreta nemozem sa ani pohnut poriadne...prst tiez nic moc...
ale na chate bolo uzasne tolko zazitvok davno som nebola tak stastna:)) a moj buduci spoluziak je super uzasny chalan:) a stal sa mi aj taky trapas...no super bolo:)

zuzic_

:DD vystizne:)
dlahu uz mam dole, neda sa hybat este ale stale dost boli:/ co uz musim najst este nejaky obvaz na to lebo tam kde som si to udrela ta kost je citit dost a take fialove to je:D no tak idem este po octanovu mast a este povybavovat do mesta par veci...ak by som sa nahodou uz neozvala tak som tento vikend na chate takze vies preco:) maj sa krasne, davaj na seba zatial pozor ja slubujem ze sa budem aj na chate snazit i ked tam to pojde tazsie. zatial mi kazdy den nieco pekne napis;))
papa:))
PS: a ako s prckom? mas ho este tento tyzden ci ako?:)

Well

Bavi sa Fico s Obamom a pyta : "pocuj, kolko ludi ta u vas nenavidi?"
Obama "Odhadom tak cca 5 milionov..."
Fico smutne na to: "Hm, tak to je vsade zhruba rovnake..." :)

zuzic

na lleiullu som vybehla lebo to bolo asi sty krat a nemala pravdu. a nenazvala by som to ze vybehla povedala som jej len aby uz konecne neriesila. datelinke som povedala ked do toho primiesala moju matku a dala vsetko na vinu mne aj ked nevie vobec ako to je. a na teba si nespominam kedy som vybehla. a ked bude dnes datelinka "podciarkovat hlbku mojho problemu" ako to nazvala, odkazujem ze ju pozdravujem.
vecer som mala skazeny uz predtym neboj. teda na koniec majte sa a uz nechajte vsetko tak. prosim kvoli mne

ojka

myslela som to tak, že si písala, že vieš prijímať kritiku atď. ,...... tak som si len spomenula, ako si dosť často vybehla na lleillu, keď ti chcela v dobrom dohovoriť alebo i keď mala datelinka nejakú poznámku....alebo i ja.
tak sa ti teda ospravedlnujem za skazený večer, nechcela som ..... oddýchni si (;