Tehotenstvo ? - prosim o radu

Príspevok v téme: Tehotenstvo ? - prosim o radu
idox

Mali sme s partnerkou pohlavný styk kde sa nám kondóm pretrhol ešte pred jeho vyvrcholením, počul som že ešte než penis vypustí semeno existuje nejaký predčasný ejakulát ktorý dokáže oplodniť vajíčko? Keďže som si to všimol a bol roztrhnutý tak sme styk okamžite prerušili ale máme zvláštny pocit? Sú to ešte len 4dni, a krami ešte nemá dostať len chcem vedieť či je to možné?
Dakujem

niekto

moze byt aj to aj to ale najpravdepodobnejsie je to pocas plodnych dni co je pribliznee 3-5 dni pred a 3-5 dni po ovulacii ktora nastava priblizne v strede cyklu

isabella

ivetka teoreticky to mozne je... ale ak si tu menstruaciu dostala, tak tehotna nie si... a samozrejme je tam aj podmienka, ze mas menstruacny cyklus pravidelny a nie prilis kratky

niekto

ziadne az sa nemylim tak prvi priznak je meskajuca menstruacia
za tyzden spravte test ale som si isty ze bude negativny ;-)

idox

No neviem toto je fakt čudné... mala plodné dni rátaa si ich ale druhé kolo sme nešli, bolo to to prvé :D a našli sme si roztrhnutý kondom a ihned som prestal a bol som až potom dosť neskôr... tak fakt neviem mame zlé pocity a aké by mala prejavy v takomto krátkom čase ? chceme to vedieť čím skôr koli rodičom...

niekto

pozri jedine co ta 100% ochrani pred tehotenstvom je abstinencia

kvapocky lasky cize predejakulacna tekutina moze a nemusi resp. ako povedala karina kazdy ti povie nieco ine

v kazdom pripade ked idete druhe kolo a muz nebol medzicasom na wc mocova trubica moze obsahovat spermie a teda potom aj predejakulacna tekutina

na to aby si otehotnela musis mat plodne dni normalne to je zhruba 3-5 dni pred a 3-5 po ovulacii ktora nastava priblizne v strede cyklu

aby som to zhrnul vo vasom pripade je tehotenstvo velmi velmi nepravdepodobne

nestresuj ;-)

Karina

No ono sa ten predcasny ejakulat vola "kvapocky lasky", kazdy ti povie inak - jedni ze spermie obsahuje a dalsi ze nie..:) Takze popravde neviem, pokial nema este dostat kramy tak moze byt teoreticky v plodnom obdobi a teoreticky aj tehotna... Neviem, uz len pockat par dni a urobit test...