v kolkatych rokoch vam zmizlo akne?

Príspevok v téme: v kolkatych rokoch vam zmizlo akne?
kam ides

ahojte chcela by som sa spytat odkedy dokedy ste mali akne a ako velmi.zaujima ma to preto,lebo ja mam 19 a chcem vediet ci mam nejaku sancu ze o par rokov to same prejde a plet sa mi znormalizuje...stalo sa to niekomu z vas ze vam akne zmizlo vekom?ja mam akne uz 2-3 roky takze od 17stich.a coskoro uz budem mat aj 20.hmmm :(

kam ides

bola som uz u koznej ale to ti akne nevylieci mozno na chvilu.mala som zineryt dalacin aj differine,tak preto sa pytam na to ze v kolkatych to ludom zmizlo,pretoze kozna ti da nejake lieciva ktore ti to preliecia ale nevyliecia...tak asi tolko

jajinka33

ahojky.
no takže mne akné vzniklo, keď com mala asi 14rokov a zbavila som sa ho nedávno, čiže ako 23ročná!!!! kožná mi vôbec nepomohla, čo mi dávala tie rôzne sajrajty, tak mi to len zbytočne vysušovalo pokožku, ale nič nepomohlo.. až sama som si pomohla :)

cajik

chod ku koznej. ja som mala akne 9 rokov (teraz mam 22) a isla som az teraz ku koznej a sa cudovala ze kde som tak dlho bola :) necakaj zbytocne, ze to prejde same. to je ochorenie koze, nie len puberta