moje chuudnutie..nevidim vysledky :((

Príspevok v téme: moje chuudnutie..nevidim vysledky :((
bubu123

mam 13 rokov, takze viem ze rastiem a ze by som nemala drzat ziadne diety a takto, a to ani nerobim, len sa snazim zdravsie stravovat a viac pohybu, mam 162 cm a 47.5 kg, z vahy ani schudnut nechcem ale s centimetrov ano, nepaci sa mi moju brucho, uz sa o to snazim mesiac a nevidim s koho ziadnu zmenu a to som cvicievala pravidelne( svihadlo, brusaky, ine cviky na brucho, bodystyling) skoro kazdy den som mala hodinu chodzy alebo rychlej chodzy az behu, pila som iba vodu ale pocas toho som mala aj sladkosti :( myslite, ze to moze byt kvoli nim?? mam sancu ze o dva tyzdne sa nieco zmeni?? lebo ideme do skoly v prirode a tam aj do aqua parku :( :) ja neviem ci mam pokracovat, lebo nevidim ziadne vysledky :( poradte, prosiim

zuzic

mno hej jak minule stretnem spoluziakovu malu sestru a ona mi zacne afektovat ze: jemine a vy si mozte lakovat nechty a my nemozme to je nespravodive:D a si este pohadzovala vlasy a vsetky afekty co mohla tam dala:D som sa najskor zacala smiat ze no moja ked si zacnes utierat sama soplik potom si mozes aj lakovat nechty:D sa este aj urazila jak pubertacka:D hej raz to olutujeme:P

Karina

Jeemine :D no ono to niekedy cloveka aj pobavi, ked si cita taketo veci ale vacsinou nad tym az stoji rozum... Ale tak co sa da robit, mladez chce dospiet cim skor :D a podobat sa dospelym... Raz to budu celkom urcite lutovat :)

zuzic

karin:D mno kam speje..ked som si minule citala status soplavej siestacky ze "kto ma chce? neni som draha" tak mi do smiechu nebolo...fakt neviem o chvilu budu chodit prvacky s metrom a kazdu sekundu si merat obvod pasa:DD

Karina

Zuzic povedz, kam to speje tento svet, ked uz aj 13ky riesia toto :) ja som sa v tom veku hravala so susedmi schovavacku na zahrade a lozila po stromoch, nieto mysliet na nejake chudnutie...

zuzic

ale hlavne si nerob stresy z toho co zjes, nerozmyslaj velmi nad tym co jes a ked si uz spapala tak si spapala nic nenarobis:) lebo velmi lahko sa ti moze stat ze sa ti znenavidi jedlo a to by nebolo dobre...a dost dolezita pri chudnuti je aj psychika, s usmevom je vsetko lahsie:)

Karina

Prosim ta... Si este prilis mlada na to, aby si mala nejake stresy ci uz z pisomiek ale najma z toho co si zjedla. Kazdopadne ked uz chces silou mocou zdravsie tak ako radi zuzic - zeleninku, ovocie, ja strasne rada hryziem oriesky..:)

zuzic

bubu skus miesto tych sladkosti hryzkat nieco ine. teda aspon mne to pomahalo ked osm mala stresy a musela som nieco jest tak som hryzla uhorku alebo v tvojom pripade ovocie by nebolo zle...nepomaha?

bubu123

no teraz mame tolko pisomiek a neviem coho vsetkeho, ze som potom cel z toho unavena a vynervovana,tak sadnem pred telku a vyjedam sladkosti :!

Karina

Hlavne si tou "zdravou stravou" nepokaz rast, v tomto veku sa ti buduje zaklad pre cely nasledujuci zivot... Ja som sa tiez v 15tich stravovala "zdravo" a teraz mam problemov nad hlavu.