Pravidelná strava - 5x denne

Príspevok v téme: Pravidelná strava - 5x denne
Eternity

Pred troma dňami som sa odvážila a váha mi ukázala prvý krát v živote trojciferné číslo..skoro som odpadla a odhodlala som sa že to musí ísť dole..Nejak extra sa neobmedzujem,stravu som si rozdelila tak,že jem okolo siedmej,okolo decviatej,okolo pol jednej ,tretej a pred piatou-a po piatej nejem...pijem vela vody a jem vlakninu v talbetkach,aby som necitila pocit hladu...no aj tak sa bojim,že na mna počase príde "vlčí hlad"a naservírujem si aj chladničku...Mám len 15 rokov,no tragické je,že som sa snažila schudnut od svojich 9 rokov čo chodím na endokrinologiu,a taktiež somsem písala s hmotnosťou ale o 40 kíl menšou...Máte nejaké tipy alebo triky,aby som necítila hlad??....snažim sa stiahnut si žalúdok,jem menšie porcie...myslíte že to pomôže?...

Eternity

zuzic
no sladke ešte nevynechám....ale čokoládu už nemôžem ani vidieť-zjem kocku a už som v obchode aby som si kúpila celú a behom 10tich minút ju zjedla...:D..dám si zajtra pekne malého hrošíka...to by mi malo stačit,nie je tam čokoláda...no uvidím,ako to bude o týžden :D...

Eternity

zuzic
no sladke ešte nevynechám....ale čokoládu už nemôžem ani vidieť-zjem kocku a už som v obchode aby som si kúpila celú a behom 10tich minút ju zjedla...:D..dám si zajtra pekne malého hrošíka...to by mi malo stačit,nie je tam čokoláda...no uvidím,ako to bude o týžden :D...

hhhh

noo hej ja som len to , a obcas osm si isla zabejhat a brusaky. ale to len tak obcas. islo to fakt rychlo za cca dva mesiace boli kila fuc. teraz ako maturujem no hruuuza so mnou . jem nepravidelne aj kvoli treningom no ale co uz .. ked to vsetko ustane zlepsim sa slubujem ! :) ja mam 171 a 62 .Cez leto som mala peknych 58 a to som este nebola spokojna ! :// ale tak tvoja vaha je aj zo zdravot. problemov nie ??

zuzic

no tak happy hoppikovi daj zatial pokoj:DD mno hej zapijaj alebo ako som to v jednej teme pisala ked uz bude smusiet papat od stresu skus hryzkat zeleninku alebo ovocko aspon pre zaciatok by to mohlo:) mno hej prve su take najkritickejsie ale je dobre zamestnat hlavicku niecim hocicim inym len aby si nemylsela na jedlo:) ale zas nemozes hned vynechta sladkosti lebo to ti garantujem ze raz nevydrzis a prezenes to. vsetko postupne menej a menej az ich vynechas aby si vydrzala:) a pekne vela trpezlivosti a hlavne!!! nemaj vycitky ze to som nemala zjest atd nevyplaca sa to. co si zjedla to si zjedla povedz ze uz nespravis a pekne s usmevom dalej. ani by si neverila kolko vela spravi psychika v chudnuti. strasne prestrasne vela

Eternity

zuzic
no v to dufam...ja už len zapíjam hlad,aj teraz som hrozne hladná,v taške mám malého happy hippo toho hrošíka,a ani za nič na svete som sa ho nedotkla..:D...a to sladkosti sú mojou najvacsou nerestou...dufam,že ked budem vidiet že to ide dole,že ma to už neprejde,prvé dva tri týždne budú asi najkritickejšie ,nie?Neviem to posudit-za tych 6 rokov som dva týždne ešte nevydržala...

Eternity

hhhh
no mám 172 cm a pred troma dnami som mala 102,5 no dnes to bolo už 101 ...bože,to je aj hrozné napísať...a vôbec nič iné si nerobila len nejedla po piatej?alebo ako?..No vtom je ten problém.že ked som psychicky v pohode,tak sa dá ...ale príde nejaká zlá nálada,hádka,a hned by som zajedala smútok...no zatial len rýchla chodza,občas si zacvičím taebo,alebo idem na bicykel,korčule...len tak rekreačne..ale denne to mám do školy 3 km tam a 3 nas5....tak sa snažím chodit rýchlo:D...

zuzic

ja som nejedenim po piatej shcudla 6 kil, dalej som schudla uz len pohybom a stravou dost tvrdo a pomaly uz ide...ale zas nechudla som z takej vahy ako ty takze tebe by to logicky malo ist lepsie:)

hhhh

mozem sa opytat na tvoju vysku vahu ? ja som tym ze som nejdela po piatej schudla 13 kil . ale potom prisli velke stresy , prejedala som ssa malo hybala a teraz mam 5 nich naspat.. bojim sa ze sa vratim na svoju povodnu vahu ... 70 kil .. inak s tou pravidelnostou v jedeni to mas celkom ok vymyslene :) aj sportujes??