Alergia na nikel

mariaaa

...no,s tym vstrebavanim je ti lepsie,lebo pouzivam psyllium plus a podla vysledkov sa zda,ze psyllium je fakt dobra vec...inak ak chcem aby sa mi vstrebaval jod,nemozem ho jest s potravinami,ktore zabranuju vstrebavanie jodu-to uz viem ktore su...
jasne,chapem kazdy rodic sa snazi pomoct svojmu dietatu...a ma ho an viditelnom mieste,ci niekde inde?ak chces vobec o tom pisat...

lDenzl

morske riasy obsahuju jod,ale nie organicky viazany jod.....tym padom ak mas problem so stitnou zlazou,vstrebavanim........dostava sa do organizmu len malo.

mariaaa

...je mi to luto,ze mam ten ekzem...
...uz som pisala,nemozem tie piv.kvasnice,lebo mam plesen v krvi,musim ist zistit,ci este ta plesen pretrvava a potom mozem brat toto...inak by som si len poskodila,ale citala som ze aj morske riasy obsahuju jod...tak uvodim...

mariaaa

...nic nove nemam,a tie injekcie ukazem az pojdem k lekar.vcera som bola na odbery a za tyzden podla vysledkov pojdem k lekar.ale ked by vysledky boli ok na st.zlazu/som sama zvedava ake budu,lebo ked mi robila obvodna odber na st.zlazu mala som zle/tak pojdem za obvodnu a ukazem jej tie injekcie...co na to povie...ja osobne mam ciste ruky-pekne-ziaden ekzem...tak uvidim,ale aj tak koli imunite by som rada to vyskusala...a co dcera ma tiez ekzem?

lDenzl

Ahoj mariaa :)
Co mas nove?:)
Dnes som bol pre recept a vybral som pre dceru tie injekcie Polyoxidonium :) Ma totiz atopicky ekzem a ten sa tiez moze vyrazne zlepsit po podani:) Som happy:) Lebo ani lekarka to nepoznala a normalne ma pytala ci by som jej nechal prefotene informacie o injekciach:)) To bolo minuli tyzden a dnes mi dala recept:)