operacia v lete

Príspevok v téme: operacia v lete
lea22b

dobry den, nevedel by mi tu prosim vas niekto poradit ohladom operacii cet leto. ci je to vhodne? lebo jedna ma caka ale vraj sa v lete vseobecne hoja rany tazsie..je to pravda alebo len mytus? lebo inak mi je lepsie ist cez leto, aby som sa s tym nemusela zatazovat cez skolske obdobie. a este jedna taka otazka-viem, ze sa na operacie nechodi z jedneho dna na druhy..ale zvycajne sa caka..ako dlho asi a od coho to zavisi? len od poistovne? dakujem

miriana

ja som bola v lete na operáci a potom v zime a rozdiel v hojení som vobec nevidela...od čoho to závisí no mna napr. o jeden den odložili lebo bola dopravná nehoda avela zranených malo logicky prednosť predomnou kedže som nebola akutny prípad ale dlhodobo objednaný..dalej záleží kedy máš menzes počas neho by ťa operovať nemali ale to ti isto povedali ked si sa objednávala....bola som tam 5 dní a to kvoli tomu odkladu ...držím palce

lea22b

ano je, mam cystu na kostrči..nič prijemne..po 2 rokoch sa mi to vratilo (ked sa to objavilo prvykrat som ani nevedelo, ze to je toto)a treba to vybrat aby sa mi to nevracalo stale..