Keby debilita kvitla, tak niektorí ludia su ako botanicka zahrada ...

Príspevok v téme: Keby debilita kvitla, tak niektorí ludia su ako botanicka zahrada ...
TinaLLL

Vcera sa mi stala taka situacia. Bola som na plavarni . Po dva a pol hodinach som vysla z bazena s tym ze sa prezleciem a vyplatim si trenera. Robievamm to tak uz asi mesiac! aj nieco , ze pridem s vyhrnutymi riflami bosa k bazenu a vybavim co potrebujem . No vcera ... Idem tak k bazenu a plavcicka po mne zacala pred plnou ! plavarnou nie kricat ale vrieskat !! ze co si sebe myslim , ze som ,ze vyzeram ako keby som prisla z pomocnej skoly! -pritom som si dala prihlasku na medicinu len tak mimo chodom a studujem na dost kvalitnej strednej skole. A ze som obycajna drza štanda ! Ja som sa totallne nezmohla ani na slovo len som povedala ze v PORIADKU , ziadna DRZOST ani nic !! ked v rifliach nemozem na 5 seknud behnut k bazenu ..tak teda ok .. Ze ona mi to hovorila uz milon krat a pri tom mozem odprisahat ze teraz ma na to upozornila prvy krat ! ja som vysla totalne znechutena so slzami v ociach ze co ma toto znamenat . Mam 19 ale co si niektori ludia dovoluju ... Vraj z pomocnej skoly.
Ale taketo situacie sa mi stavaju pomerne casto ze k ludom sa snazite spravat milo , normalne , zvodrilo . ja som bola tak vychovana.. a nie ze toto .. Aj vy mate niekedy pocit ze cim s te k ludom lepsi tym sa vam to len obracia na tu nespravnu stranu ???
Musela somm sem toto napisat lebo ma to sialene vytocilo .... !!!!!

dobra vila

Ahoj,
no myslim, ze sa nemusis obhajovat tym, ze chodis na kvalitnu str.skolu a ze prihlasku si si podala na medicinu, lebo to nema spolocne nic s tym, co si k tebe dovolila. Ved to je urazka na cti, co na teba nakricala...
A vies co, ja som taky typ, ze si pekne s chladnou hlavou poviem svoje, ale ked sa vzijem do tvojej situacie, tak tiez neviem, ci by som od toho nahleho soku vobec nieco vykoktala... Mozno dodatocne...
Vies co, ja by som ti normalne navrhla zistit si jej meno (mozno ho vies? musi mat menovku) a zobrat/poslat minimalne riaditelovi staznost...
To je jedno, ci bola v rifliach a ci nie, jedna sa tu o to, ako na teba vyskocila.
Spis tam, co sa stalo a ako reagovala...FAKT!

mravcek

ja sem nepisem vobec ked potrebujem radu uhlie, len mi uz nedalo reagovat lebo mi toto forum furt vyhodi google ked hladam nieco seriozne.
cajik- laicke rady su dobre, lenze tu sa vacsina tem konci vysmiatim spytujuceho sa a naslednym ukajanim komplexov odpovedajucich. ved si zober ako uz toto urobi niekomu, kto ma fakt problem?
ti odbornici o ktorych hovoris sem zabludia tak raz do tyzdna, existuju fora, kde sa clovek ovela skor docka odpovede a predsa su vo vyhladavaci az za touto klebetarnou.

cajik

mravcek - pravne napadnut ? a cim prosim ta ? mam rada take typy ludi co sa ohanaju pravom a pritom nepoznaju ani jeden jediny zakon..

Ja si myslim ze tato stranka je skvela. Mozes si vsimnut, ze hore je 8 kategorii - choroby/lieky/poradna/.... a jednou z nich je aj forum. Pokial niekto potrebuje naozaj odbornu radu, nepyta si ju na fore, ale ide za svojim lekarom. Je tu moznost napisat do poradne, kde odpovedaju odbornici. Toto je forum pre laicku verejnost a myslim ze aj toto ma velky vyznam, lebo vacsina ludi neuteka hned k doktorovi s kazdou prkotinou. A tu ti ludia poradia, laicky. Teda ked ta boli koleno, tak ti odpise napr 5 ludi ktori mali podobny problem a poradia co s tym. A ze su tu aj ine, ako zdravotne otazky ? Ved mas cele forum pekne rozdelene na kategorie. Nic sa tu nepletie medzi sebou.
A ak ma niekto naozaj seriozny problem, urcite da viac na radu lekara, ako na radu ludi na fore (ti vedia len usmernit). Pripadne ked niekomu lekar nepomoze, co je na tom zle, ked sa tu spyta ludi, a rozsiri si obzory ? Casto sa tu dozvies zaujimave veci.

Ja som velmi vdacna, ze takato stranka existuje, je tu naozaj vsetko co potrebujem. A pravdupovediac ked sa nudim a som na pc, idem radsej sem a citam si vselijake problemy a rady, nez citat nejaky debilny bulvar alebo facebook.

mravcek

A preco uhlie? Ved cele toto forum uz davno nie je o zdravi. Pisu sem znudeni ludia co maju v robote internet, ini si na otazkach druhych vybijaju svoje komplexy, dalsi "samoliecitelia" svoje nezmyslene postupy vnucuju inym, alebo si tu tvrdo robia reklamu...Jediny problem je, ze sa to tu vola "zdravie.sk" a preto je tato stranka jednou z prvych co google vyhodi,ak niekto hlada serioznu radu k svojmu zdravotnemu problemu. A tomuto by uz mal niekto zabranit. Alebo prevadzkovatel by mal mat tolko chochmesu, aby to premenoval nejako adekvatnejsie, pretoze tento nazov zavadza ludi. Urcite sa to da aj nejako pravne napadnut...
Je mi jasne ze tento prispevok zmizne akonahle ho sem dam ale snad si ho aspon niekto precita a po odpovedi na svoj zdravotny problem sa poobzera inde, kde radia kvalifikovani odbornici alebo ludia, co chcu naozaj poradit a nie ponizit, vysmiat sa alebo si urobit "prdel".

usiko

tina,

ja presne takto reagujem ako ty...ak sa take nieco stane, mam taky neskutocny pocit nepravosti, nepochopenia a bezmocnosti, ze prepadnem slzam, a to preto, lebo ma tak vychovali a v podstate ma rodicia nepripravili na svet realny ale na taky, aky by mal byt.....

...uvedom si, ze iba nestastni a nervozni ludia takto okrikuju a spravaju sa zle...a teda su to ludia, ktori maju problemy a nevedia si s nimi rady...teda: oni su chudaci, lebo maju zivot, aki nechcu, a preto to robia..aj ked teba sa to dotkne, pomysli si, ze chudera, mozno ju nechal muz, alebo ma problem sama so sebou, alebo ziadneho muzanema...a vyser sa na nu...aj na podobnych........stastny clovek toto nerobi...a to by ta malo tesit,ze ty mas pokoj v dusi...

ahoj123

ja mám podobné skúsenosti,tiež som bola vychovaná slušne,slušnými rodičmi,žiadna drzosť,proste sa snažím všetko vybavovať milo, slušne...ale akosi priťahujem tiež takéto situácie,že za dobrotu na žobrotu ako sa vraví....minule prídem k sekretárke v škole čo má na starosť otvorenie brány pre autá,lebo spolužiačka chcela zaparkovať,a vravím úplne milo: budte taká dobrá otvoriť bránu,potrebujeme zaparkovať (lebo pred školou sa nesmie-je tam zákaz)...a ona úplne na mna nahučala že či si myslím že hned bude skákať atd....proste sila...tiež pri takýchto situáciách strácam chuť byť milá k ľuďom....

timealll

datelinka tak teraz si napisala blbost ako mraky... sorry..
Absolutne ale absolutne nejde o to kde studujem ci trenera mam alebo nemam . No dobre tak napisem ze som bola na plavarni . Hoc aj sama . S trenerom ci bez . Je to JEDNO . Nie som ziadna namyslena pipenka, sme obycajna ! rodina, nemam nic na podnose a piatky a soboty travim pomerne casto na brigade aby som stale nemusela tahat peniaze od rodicov. Ver , ze toho trenera nemam, keby nemam problemy s chrbticou a ja ako neplavec som zacinala s plavanim od nuly. Preto ten trener. Takze ziadne vychvalovanie sa a ani nic podobneho .A tiez dost nerozumiem , co sa ti nepaci na style mojho pisania... Ale co uz .
Nech sa dari aj tebe. A teraz to myslim uprimne!

datelinka

tina, či timea, ja mám pocit, že vo svojom príspevku sa ani tak nesťažuješ na správanie plavčíčky, ako sa chváliš tým, že si platíš trénera, že študuješ na kvalitnej strednej škole (aj keď kvalita nie je úmerná výške školného) a že si si dala prihlášku na medicínu. toto je hlavná myšlienka, toto si možno nevedome dala do popredia.
ak takto vystupuješ aj vo svojom priestore a (nenápadne) dávaš najavo, že si to či ono môžeš dovoliť, že nie si obyčajná -nástka, niet divu, že to niekto nezvládne. ty to takto nevnímaš, okolie ťa však vidí inak.
mimochodom, podľa štýlu písania som ťa tipovala na pätnásťročnú.
skús si viac všímať, ako a čo rozprávaš, či nezdôrazňuješ príliš, že si dobre finančne zabezpečená a že dostávaš kvalitné vzdelanie. to sa predsa prejaví samo, nemusíš na to poukazovať. aj v tomto príspevku je to úplne druhoradé a predsa si to dosť dôrazne uviedla.
nech sa ti darí.