Fuziky nad hornou perou

Moncika 22

videla som niekde že stačí 6% na desať minút tak som skúsila a funguje nie úplne, iba tie najhoršie trochu zbledli.

bloodygirl

Myslim že ma s tym problem vačšina bab,určite neodporucam:pasiky,vosk,žiletku,najlepšiaje pinzeta,aj keď je to zdlhavy proces,stoji zato!!je to ako s obocim,trhas si ho ale chlpky su stale jemne čos sa o ziletke alebo vozkoch neda povedať,no vela ludi hovori že laserova operacia je fajn,ale nieje to trvale riesenie,moze ti to pomoct no chlpky po istej dobe znova vyrazia,neviem či niektora z vas pocula o teplej ihle :) tato ketoda je sice drahsia ale stoji zato,chlpky su natrvalo odstranene a je uz s nimi pokoj :) a myslim ze sa nato da nasporit aj ked mesacne si budete odklat male peniazky za rok na to urcite budete mat :) cize ja odporucam bud pinzetu alebo tepelnu ihlu :)

LUCKA23456

Ešte ma napadlo, či by sa neoplatilo zajsť do solarka, že tie chlpky by trochu vytahalo? myslim aj na brucho alebo tak?

LUCKA23456

Ahojte, mám podobný problém... Ibaže okrem nad hornou perou mi chlpky vidno az skoro na licach, v tej hornej casti jakkeby od obocia pod oci mi to ide.. Ja si tam dávam bud odfarbovac alebo ked som bola u kozmeticky dala mi tam peroxid 6 percent ale o chvilku mi to musela dat dole lebo ma to velmi stipalo.. stipe ma aj ten odfarbovac ked si dám sama.. Bojím sa toto robiť, bojim sa že sa mi poškodí pleť na tvári.. Voskove pasiky sa tiež bojim davat na tie lica, lebo si myslim že by mi potom rastli riadne hrube a tmave chlpky.. jedine riešenie na toto vidim laser, ale nie IPL metoda, ale taky drahsi, čo robia na plastickej chirurgii..Zatial však nemam na to peniaze takze teraz si budem musieť zas odfarbiť tie lica :/ hornu peru riesim pinzetou to je uplne v pohode. Je to strašné trápenie tie chlpky :-(

Pampajajaj

Ahojte, no viete ja mám taký istý problém, som brunetka, a je to tam dosť vidieť, a je to tam už aj trápne, a chcela by som poradiť ako ich dať úplne preč, aby tam už viac neboli :) za odpoveď, vopred "ĎAKUJEM" :))

blablarr

Ja som skusala trhanie voskovanie a teraz chodim na ten laser, pred tym laserom som to mala take ze tam boli aj cierne bodky ked to vyrastalo a asi tak dva tri tyzdne som si to pred tym nevytrhavala ale holila. Na laseri som bola asi tak 4 krat, ja teda pozorujem zmenu, su ovela jemnejsie, nezarastaju, a je ich menej. Treba si najst kde maju akciu, ja som platila tusim 15eur za jeedno sedenie a teraz maju dokonca hornu peru za 9 eur. Myslim ze treba byt zmiereny s tym ze to nie je uplne natrvalo ale kto ma problem s tmavymi a pomerne silnejsimi chlpkami, urcite to pomoze.

Susanah07

dievcata, nikdy si netrhajte tie fuziky nad hornou perou pinzetou, lebo to bude nekonecny pribeh, narastu vam viac a tmavsie a hrubsie fuziky ako chlapom..ja som mala ten isty problem, mam svetlu pokozku a zacali mi rast tmave chlpky a bolo ich vidno a nasla som jeden krem tu v amerike ktory pouzivam, za 5 minut vam tak zosvetli tie chplky bez reakcie, bez toho ze by ste mali podrazdenu pokozku ..ja som si tem krem dala mozno len 4 krat a uz mi aj pretali tmavnut chlpky, uz ten krem ani nepouzivam...stoji $30 plus postovne $10.99 kto chce nech mi napise a poslem ho ..zuzka1986@yahoo.com ja ho posielam pravidelne mojej sestre tak jej mozem poslat viac, ona byva v kosiaciach tak ak niekto chce tak poslem sestre a ona vam posle na dobierku ... fakt to funguje, mozem poslat aj video tomu kto chce :0 good luck everybody...ja byvam v californii, tu su krasne dievcata, filmove hviezdy kazdy musi vyzerat super a preto maju super vyrobky o ktorych mozme mi na slovensku len snivat :)

nunuuuuuuuuu

Nno baby :D peroxidu sa nebojte neslalite sa ak si na to dáte dáky 3 percentný ... aa voskové pásiky mne sa spravili pupaky a liecim ich repikom skusim depilacny krém no...

a ak to bude dobré tak ostatné seriem..

vilaamalka23

po depilácii s depilačnými paskami treba kožu vydezifinkovať a potom natrieť kalciovou masťou, najlešie je to ked si to urobite cez víkend , potom aj na dalši den si to môžete natierať s kalciovou mastičkou aby nebola koža červena

aga

ja som si ich vydepilovala asi 2x dep.kremom a potom len pinzetou vytrhla to, co sa objavovalo....a bolo to zriedkavejsie a zriedkavejsie. myslim, ze po depialacii boli asi korienky narusenejsie ci citlivejsie, a potom som ich pinzetou dorazila, takze teraz tam uz takmer nic nerastie a mam pokoj. vytrhnem asi raz za pol roka jeden chlpok