Ubytovanie VS

Príspevok v téme: Ubytovanie VS
fgf

Teraz som sa dozvedel, ze prihlasky na ubytovanie(pre rocniky 2+) sa mohli davat len davat do 26. marca! Ja sa tu sustredim, aby som mal vsetky seminarky a zapocty hotove... vobec mi nenapadlo, ze na spracovanie niekolko stoviek prihlasok, ktore su spracovane automaticky pocitacom, potrebuju celych 6 mesiacov, ved to je absurdne! A navyse ziaden viditelny oznam na skolskej stranke nikde...len taky mini, co som musel cez google najst...myslite, ze este mam sancu sa ubytovat?

lost

hm,

"A navyse ziaden viditelny oznam na skolskej stranke nikde...len taky mini, co som musel cez google najst."

neviem preco ale ja som tam videl slovo nastenka :D

....

fgf, a nebolo by lepsie skusit zalozit privat ?
nejaky podnajom, par ludi ktori sa dobre znasaju...
sice neviem ako by to bolo financne zvladnutelne..

swistica

prvaci maju mat vyhodu z toho hladiska, ze prichadzaju do noveho mesta, a tym padom je pre nich problematickejsie najst si ubytovanie, kdezto skuseny druhak nema problem najst privat alebo stredoskolsky intrak kedze uz vie kde co je, pozna ludi ktori mu poradia.

ojka

sesternica chodí do trnavy, a ani v prvom, ani v druhom ročníku nedostala internát,...býva v modranke, je to síce o čosi drahšie ako internát, ale maju tam viacmenej na priváte všetko, veľa neprevozí a býva tam veľa študentov....to máš bližšie ako jaslovské....tak sa skús ešte poinformovať na tom študijnom, či ubytovacom a uvidíš,....držím palce...

fgf

v trnave...momentalne byvam v j.bohuniciach, ale na dalsi rok by som chcel byvat uz v trnave.. ale som v kategorii 400km, cize mam max. pocet bodov, to by mohlo pomoct..
ale inak nechapem preco by mali mat prvaci prednost pred druhakmi, ved cisto z ekonomickeho hladiska, vzdy sa najde minimalne 1 clovek, co skonci uz po prvom semestri a tym internat pride o vyse 300 eur, pricom druhak je viac-menej isty, ze tam bude cely rok..v najhorsom pripade im tu dam tento argument a mozno ma tu nechaju..lepsie ako nic

luciferka

fgf, a kde studujes?? vsade je to inak, niekde sa da, niekde nie.....treba zajst na ubytovacie, co ti povedia, ale napr. u nas je to tak, ze aj ked si podas prihlasku, tym padom, ze si druhak to miesto aj tak nedostanes, prednost maju prvaci a tretiaci, aspon tak to bolo povedane mojim spoluziakom, a mohli byt aj neviem odkial z daleka....nikto ich neriesil....

luciferka

fgf, a kde studujes?? vsade je to inak, niekde sa da, niekde nie.....treba zajst na ubytovacie, co ti povedia, ale napr. u nas je to tak, ze aj ked si podas prihlasku, tym padom, ze si druhak to miesto aj tak nedostanes, prednost maju prvaci a tretiaci, aspon tak to bolo povedane mojim spoluziakom, a mohli byt aj neviem odkial z daleka....nikto ich neriesil....

cajik

hm, asi skor nie :/. treba ist na studijne oddelenie, ci nemozes dodatocne podat prihlasku na ubytko. pokial si z daleka, mohli by ti ju este dat. ale aj mojim spoluziakom sa stalo ze zrazu v tretom r. nedostali intrak, tak museli zhanat inde..