musli tycinky :)

wonderbra

ahoj, ja si myslim, ze musli tycinky su humac:D prilis vela chemie, cukor aatd...
ja ich nahradzam zmeskou ovs. vloky, mak, kokos, vlasske orechy, lanove semeno, hrozienka. podla mna je to ovela zdravsie:) a chutnejsie:)

matamata

ja by som povedala ze ked to ma niekto jest tak sportovci, pretoze to je celkom dobry zdroj energie

ale pri redukcnej diete? nikdy..radsej si dajte hrst vlaskych orechov a par susenych hrozienok alebo trosku ineho suseneho ovocia...to je prirodzena forma cukru

alebo aj cerstve ovocie

sade8

to je pravda je tam vela cukrov

preco sa ludia stale pytaju ci musli tycinky su zdrave a dobre aj pri chudnuti, samozrejme obcas to nevadi

matamata

musli tycinku vobec nie su zdrave..smaotne musli ano..ale vo forme tycinky nie..pretoze to je spojene roznymi glukozovo-fruktozovymi a glukozovymi sirupmi a jacmennym sladom..proste kvoli tomu to drzi pokope...a vy si myslite ze to je zdrave???je tam zbytocne vela cukrov...a aj dost rychlych cukrov, ktore by sme nemalu konzumovat vobec

radsej si urobte domace musli, dajte si tam co mate radi...a to jedzte..

pytam sa

v danom linku: "DOBRÁ VLÁKNINA jablko - škorica 25g"
kupila som si dnes jednu len este ju nezjem, az ked mi odobrite :)))

joni_

ja sice neviem nic o vplyve musli tyciniek na chudnutie, len dodam ze fit bez polevy marhulove a jablkove vyborne chutia, su stavnate, casto ich jedavam

usiko

a preco by si mala? ja som to jedla a schudla som...kde je problem? jedna mala tycinka ma tak 30 gramov, to je nic a zazenie hlad...