Veštenie cez SMS - poznate prosim niekoho?

Príspevok v téme: Veštenie cez SMS - poznate prosim niekoho?
Danka_

Potrebovala by som odpoveď na moju otazku, ktoru by som sa cgcela opýtať nejakej veštice, čo vešti cez SMS. Preto cez SMS lebo telefonicky asi nedokažem komunikovať bez tremy a je to aj dosť drahe. A odpoveď by som aj tak chcela hneď. Poznate nejaku kde môžem zaslať SMS s mojou otazkou a stiahne sa mi poplatok akože za spravu? Nechce sa mi posielať na učet peniaze... chcela by som to vybaviť formou SMS.

ahojTN

Dobrý, ja som narazil na veľmi dobrú vešticu, ktorá mi zmenila život. Dlhé obdobie sa mi nedarilo a hrozila mi ekzekúcia. Po vyskúšaní viacerích som narazil na vešticu ktorá mi odrobila a ozaj sa mi život zmenil k lepšiemu, Spoznal svoju partnerku a s finančných problémov mi pomohla že mi povedala výherné čísla a vyhral som menšiu výhru ktorá mi pomohla z dlhov. Skúsil som to z výhrov u nej ešte raz ale druhý krát to už nevišlo asi som bol už chamtivý ale moc mi pomohla a stále pomáha asi by som bol už naulicy. Kontakt na ňu stastna.buducnost@gmail.com

ewa99

Neviem či už si našla ale dovolím si poslať kontakt na jedného výnimočného pána Jozefa 0905435408. Chodíme k nemu už viac rokov , a stále sa vraciame ( ja a zopár kamarátok ). Potvrdením jeho schopností je aj fakt ,že už sa musíme objednávať dopredu, čo v minulosti nebolo. Viem, že má schopnosti ktoré ľudom pomáhajú. V minulosti pracoval len osobne , no dnes vie pomôsť už aj na diaľku cez počítač. Stačí mu na to ak Vás vidí a počuje ako cez skype ,či facebook. Najkrajšie je že vôbec za tie roky sa nezmenil a stále rovnako , ako na začiatku sa snaží pomôsť na 110% bez ohľadu na svoj čas. Prajem mu veľa zdravia , sil a vytrvalosti v tejto jeho neľahkej úlohe pomáhať.

Azel

Dobrý večer chcela by som vediet kedy vidíte reálne našu cestu nakolko sa chceme odstahovat s SK a či to bude dobré rozhodnutie.Dakujem za odpoved.nar.3.8.1977

frnda

som vydata 10 rokov za manzela jaroslava ale uz ho vobec nemilujem poznam vsak cloveka za ktoreho by som aj zivot dala ako sa to bude dalej vyvijat mam sa rozviest a budem mat oporu v tom druhom vztahu

nikolka

Ahojte rada by som si dala vyvestit od niekoho Kto je v tom dobrý poznáte niekoho píšte mi na mail 14nicole1@azet.sk

sio

Tejto sfere som nakloneny hi hi to uz mnohy s fora vedia ale forma sms mi pripada velmi zle riesenie.Vestenie je iba vysledok cesty na ktorej si teraz ,rada ako ist dalej aby si zlepsila svoj zivot a vyhla sa danym osudovym zalezitostiam.Myslim si ze ak ti niekto napise len sms a ty si utriedis myslienky podla toho nuz moze to priniest nemale sklamania a urcite nasledky.Po telefone nuz este ako tak...osobne ani ja nemusim vytiahnu s teba aj creva myslim tym aby si hovorila ty a nie oni.Ja uprednostnujem fora s vestenim je ich dostatok a mam aj predstavu o ich vedomostiach a sledujem aj reakcie tych ktorym pomohli.Je to lepsie lebo tu sms ti napise hoci kto a si v tahu.Aura je prilis citliva zalezitost a hociake primanie energie nie je vhodne a tu primas myslienkami a vpustanim viet do svojej hlavy.Neviem ti poradit a kritizujem ale toto nie je dobra varianta aj ked sme taky pokrokovy....Modernizovany!