Veštenie cez SMS - poznate prosim niekoho?

Príspevok v téme: Veštenie cez SMS - poznate prosim niekoho?
Danka_

Potrebovala by som odpoveď na moju otazku, ktoru by som sa cgcela opýtať nejakej veštice, čo vešti cez SMS. Preto cez SMS lebo telefonicky asi nedokažem komunikovať bez tremy a je to aj dosť drahe. A odpoveď by som aj tak chcela hneď. Poznate nejaku kde môžem zaslať SMS s mojou otazkou a stiahne sa mi poplatok akože za spravu? Nechce sa mi posielať na učet peniaze... chcela by som to vybaviť formou SMS.

sexy--fiona

Su tu dvaja chlapci.jeden sa ma spytal ci s nim nechcem hodit.ale ja som mu neodpovedala nic.a chcela by som vediet ze co kumne citi..a ten druhy sa mi velmi paci..a chcela by som vediet ci sa zaujima o mna

Gerbil

Danka, (a iní podobní)
Každý chce všetko hneď a čo najlacnejšie. Sa nečudujem ani, keď potom neskôr skončíte ako sklamaní a skeptickí ľudia. Ako môžete čakať, že niečo bude mať ozajstnú hodnotu, keď ste ochotní tomu venovať minimum energie. Len si sadnete k počítaču, napíšete zopár riadkov a všetko sa vyrieši za vás. Veštenie nie je kupovanie si oblečenia cez internet alebo iný prejav dnešnej konzumnej spoločnosti. Zamyslite sa nad sebou.

Danka_

Ano verim tomu. Neviem prečo ale keď tu bola Agaven mala vždy pravdu, no možno raz sa stalo, že niečo nebolo tak presne ako povedala ale skoro :-). Takže verim tomu hlavne ak bude mať ta veštica magicku guľu.