Plastika nosa

Príspevok v téme: Plastika nosa
ania

ahoj...mam kryvy nos a obcas ma to velmi trapi.inak s vyzorom nemam moc problemy.Myslim si ,ze som celkom pekna baba.momentalne mam priatela uz 2 roky.som mu hovorila,ze by som chcela ist na plastiku,ale on na to nechce pristupit.Vzdy mi povie ze mam miluje taku aka som a nechce aby som sa menila..som samozrejme rada,ze je takyto,ale ten hrbolcek na nose ma velmi trapi.vsak to neni az taky velky zakrok..

neznama

baby a co stoji taka plastika, konkretne v nitre, bo ja som z nr....a tiez mam problem s tym hrbom ako miriamus....:(

doremi

ha-ha,no fajn ibaze fotku z boku nemam ked som mala taky nos,ked sa odfotim aj po opke tak ti poslem fotky bo teraz nemam este,idem vlasne vyberat stehy zajtra ,teda na opke som bola pred tyzdnom ,teda 14.7.,.tak sa opytam doktora ci by mi ich nedal,....,no ale som ista ze taky nos ako som ja mala 100pro nemas :-) akto ta operoval?mna jurasko z kosic....,hmm,no a mam este otazku jednu na teba,...,ked si bola po operacii nestupla ti nahodou teplota?mne nie tesne po opke ale dnes mam 7.den po a mam pocit ze mam zvysenu teplotu a slzia mi oci jak dive :(

alexis___

no mne spicka nosa nespadla, ale mam ju taku akokebz do dola, pretoye som mala kedzsi orli nos. Hrbol mi odstranili ale ta spicka je taka kusa predlyena. A nevidno mi ani do nosnych dierok. Viem ye to nieje pekne ale tak mierne by sa zislo :) moyes mi poslat tvoju foto pred a po? (ked uy si vlastne bola na opke, lebo neviem :)) moj mail dilligaf@post.sk potom mozem poslat aj ja tebe :) papa

doremi

ahojky,mna operoval jurasek z kosic no a co sa tyka vysledku som spokojna zatial. ved keby si vedela aky strasny nos som mala pred opkou,tak si myslim ze teraz je to neporovnatelne lepsie :) takze co sa tyka jeho prace ako chirurga,zda sa mi ze je to profesional a on to berie uuuplne inak ako ja,teda pre neho je to len dalsia z mnohych opiek ktore robil. no kebyze ho mam hodnotit inak,tak sa mi zda byt dost arogantny a prilis si veri. a co mna najviac vzdy nastve je,ze ked sa ho nieco opytam,mam pocit ze si o mne mysli ze nemam vsetkych pokope :/ to akoze pozera na mna akoby som mala 4 oci alebo tak...no proste chapes... lebo mne zase povedal vsetko podrobne o priebehu opky aj mi ukazal obrazky(inac dost hnusne) ze ako to bude prebiehat,ale nic o tom ze napriklad co mozem jest tesne po opke,co mozem v prve dni po..robit a tak.A vrchol vsetkeho bolo ked si pocas mojej operacie spieval. akoze chapes? co to je za psychopata,...to si akoze myslel ze ked mi zaspieva tak zaspim!!!???

miriamus

doremi :) ja som si prave pred chvilkou doumyvala vlasy, my mame len sprchu (nie vanu), tak som normalne stala a mala mierne zaklonenu hlavu a krasne to islo bez problemov..davala som si pozor, aby sa mi voda nedostala do nosa, ale to je v pohode.Inak sa aj normalne od opky sprchujem, prve dni ked som mala este dlahu a prelepeny nostur cely, tak som si davala pozor, nech sa nezamoci.Inak a to co si pisala ze treba v zaklone, nie v predklone...tak to je pravda, aj ja som to citala a je to logicke...v predklone je to podla mna viac nebezpecne a lahsie sa tam dostane voda.Inak ja som z Nitry a operoval ma primar Nitrianskej plast.chirurgie Mládek. Je strasne moc sympaticky, mily a mlady.Vela sme sa nejak nerozpravali, ze do detailu by sme rozobrali ako ma bude operovat a co presne aka bude postupnost,ale nejak ide vsetko prirodzene.Hrb mi dal prec ako som chcela,len ten opuch ma trapi, lebo aj zo spicky mi bral-mala by byt zuzena ale zatial to vyzera tak isto ako pred opkou..ale verim ze to je tym OPUCHOOOOM a bude potom uzsi,lebo inak to nebude vysledok ako som chcela. druhykrat zas nechcem ist, len tak si chodit po operaciach...no proste uvidim ako mi to odpuchne.