Chalani, máte radi ukecané alebo tiché baby?

Príspevok v téme: Chalani, máte radi ukecané alebo tiché baby?
starling

Vždy som bola tichá, ale za posledný rok som sa trocha osmelila. Viem, že nikdy nebudem ukecaná, proste taká nie som. Občas poviem niečo zaujímave alebo vtipné k téme, pár viet, ale nič viac. Mám aj kamarátku, ktorá rozpráva stále, sústavný prúd reči, môžete iba prikyvovať. Cítim sa tak divne, že všetci pozerajú na ňu, lebo rozpráva. Preto sa chcem opýtať, že či máte radšej také ukecané baby alebo tie, čo skôr počúvajú ako hovoria.

0vecka

je to tak nejak a ani nejde o holky ale vseobecne ... zase tichy typ je tiez na dve veci si myslim ze konverzacia by mala byt vyvazena....

inaq neviete nejaky trik ako takeho cloveka zastavit ??? niekedy je dobre zacat simultanne kecat snim ale ked ani tak neprestane tak fakt nevim ako to slusne poriesit :)

zuzic

uplny suhlas s cajikom
zas velmi ukecane naozaj neni nic moc ked ani nevypocuje len keca...najlepsie je asi stred aj stebotava aj tichsia ked treba ale nezmenis sa aj ked sa budes snazit bude to len chvilkove svoju povahu nezmenis a ani by som sa o to nepokusala

cajik

myslim ze ludia co kecaju neustale bez toho aby dovolili inemu su skor na nervy. ostatni pritakavaju lebo nemozu nic ine.

moze ti byt uplne jedno, co sa paci chalanom, lebo aj tak je kazdy uplne iny. bud taka aka si, nic nerob nasilu a najdes si takeho, ktoremu sa budu pacit tvoje povahove vlastnosti.
urcite by si nechcela niekoho komu by si sa pacila ako velmi ukecana, ked taka nie si a len by si to hrala, ze ?