Riasenka a make up?

Príspevok v téme: Riasenka a make up?
hraskulca

Dievcata poradte mi prosim vas,som uz zufala :/ Najprv by som potrebovala nejaku spiralku na predlzenie a aj zahustenie..doteraz som mala napr Miss sporty studio lash obe,ale strasne su tekute,mala som aj vsetky MF ale rychlo vysychaju,a teraz ako posl.zachranu mam define lash,co je hroza. A druhe..make up..mam mastnu plet kedysi akne,pouzivam dermacol 24h control,ale v posl.case sa mi mastnie aj pod nim. Ake mate skusenosti napr s Loreal True Match Minerals? nieco na leto by bodlo

sun08

Tiez som presla kadecim,no a vzdy si poviem,ze uz ostanem verna make up Loreal true match spirale maybelline Volumme express.

hraskulca

ja som uz lekarnove vystriedala..a nic moc...verte mi,vsetko to zlezie po 3 hodinach...ide ma porazit uz...a riasenku mam aj dermacol..to je este horsie ako tie MIss sporty :D....ale zase som studentka nedam za kozmetiku viac ako 20 euro

luckaaaaaaa

preco si nepozhanas vzorky?? napriklad make-upy v lekarni maju vzdy svoje vzorky.. a urcite sa daju zohnat aj zo znaciek max factor alebo inych... kazdemu vyhovuje nejaky iny typ make-upu. kazdi poradi ten svoj, oblubeny, ale druhemu vyhovovat nemusi....

Lenka303

tak skus daky penovy makeup,ten je najlepsi pre mastnu plet.. :D a taku supacku znacku miss sporty vyhod..radsej zainvestuj do kvalitnej.. :D napr skus od dermacolu :)

hraskulca

jej ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď...a dávaš aj nejaký krémik pod make up? a ten mattitude,je prirodzený,či kryje viac?

kaciatko_7

ja som toho uz poskusala dost co sa tyka make-upov... mne najviac zo vsetkych sedel loreal true match ale nie minerals, obycajny tekuty... teraz mam astor mattitude, mam tiez mastnejsiu plet a mozem povedat ze sa mi plet pod nim az tak nemasti, na pleti bez toho aby sa leskla mi vydrzi cca 5 hodin, potom ho musim tak kazdu hodinku prepudrovat, ale v pohode drzi od rana az do vecera

ohladom spiraliek ti az tak velmi neporadim, nemam ich odskusanych az tak vela, mala som maybelline zeleno-ruzovu a bola som s nou spokojna, je vhodna aj na citlive oci... teraz mam astor volume diva a tiez som spokojna