Hladam kamosku na chudnutie v mojom veku

Príspevok v téme: Hladam kamosku na chudnutie v mojom veku
Simca.xx

Takze za dva mesiace idem mat osemnast:)a do toho veku chcem uz nejako vyzerat,lebo sa mi zas vratili vsetky stare kila co som schudla,teraz si davam kratky ciel a to je 5kg,moja momentalna vaha je 55 a mam 160cm:(ale dako som si uz zvykla inac pribrala som od povodnej vahy 15k:)nechapem ako sa da tak super schudnut a za jedenmesiac krasne vsetko nabrat s5.Samaa to uz nezvladnem vtedy som chcela vyzerat ako anorekticka ale teraz chcem normalne zdravo pekne..budem rada kebyze babi v mojom veku ku mne pridaju,kto ma takyto problem:))

dedi

ahoj simci no tak moj dnesny jedalnicek vyzeral asiq takto
rano priblizne pohar mlieka s conflexami
desiata celozrny rozok retkovka a platok sunky ziadne maslo!
obed tanier kuracej polievky
olovrant kubik
vecera budu spagetky alebo tuniak
Inak ked ti mozem poradit nejec chlieb a ked uz len doobeda a celozrny.

Simca.x

No jasi tiez myslim,lenze u mna je problem ja nechcem sa drasticky tyrat viem,ze by som to ani nevydrzala,ale ci to moje jedenie je dieta:Ddneska rano hned ako som vstala som len kusok hladna a uz bezim si dat jogurt velky s vlockami potom obed v skole tofu s ryzou a salat potom som isla peso cca 20min a na zastavke som schrumala 4ks chleba no je to normalne?!len tak z nudy,co som zobrala z obeda domou,no na veceru planujem tvaroh

NikaS

Ahoj :) mam hoci 16 ale tiez hladam dakoho a chcem
schudnut tych 5- 7 kil tak by som do toho s tebov sla ak smiem :)

sade8

baby preco sa tak tyrate, to ze mas jeden jogurt, malu porciu obeda a potom tiez len cosi, tak sa necuduj ze chudnes, ale nezdravo, tak ja dufam ze sa simca nevyda tymto smerom.

linka55

ahoj takze bola som na tom presne ako ty:)))) tiez mam 18 a chcela som schudnut asi takych 5 kil(hlavne z brucha:) a uz sa mi to asi za mesiac aj pol podarilo:)takze by som ta len chcela motivovat ze sa to fakt da:) asi to bude tym ze mame mlady organizmus a rychly metabolizmus alebo neviem cim:) chodila som kazdy druhy den na bicykel(do fitka som nemala s kym a samej sa mi nechcelo),prestala som jest sladkosti a vsetko tucne,vyprazane a nezdrave(hlavne pizzi,bagete a pod bolo strasne tazke odolat ale OPLATILO SA!!!:) po 5 som uz nejedela....rano som si dala nizkotuc. jogurt, na obed normalne ale mensiu porciu a na veceru nieco lahke napr chlebik so zeleninou alebo tak......a ked uz nemozes vydrzat tak si daj aj nieco sladke,raz za cas to nezabije:)))ale nieze zahodis celu dietu len pre to ze si vecer spraskala jeden snickers:))) taaakze tak...dufam ze som ta motivovala a aj pradila:)

dedi

ahoj sinca tak ja by som do toho s tebou sla .... ja chcem schudnut niejakych 5 kg za mesiac aby som bola na leto peknucka :D:D a co ty kolko by si chcela shodit ?