Čo so zahlieným organizmom?

- mira

Simka, brata musíš nechať tak, nech sám príde na to, čo mu pomôže, a ak nie, bude sám niesť následky svojho chovania. To je škola života. Poraď mu v dobrom a buď mu vzorom. To je spravodlivosť.
/Len mi propadá nespravodlivé, že my ktorí si udržiavame zdravie, musíme platiť na ignorantov, ktorí si zdravie ničia a potom pýtajú prostriedky z verejných zdrojov na lieky, ktoré neriešia návrat ku zdraviu./

RNG

Lemon grass(citronova trava) obsahuje olejovitu zlozku nazyvanu citral, ktora je amtimikrobialna, hlavne antiviralna a tiez protirakovinna.
Rakoviny su casto nasledky aj roznych virusov, tj spojenie tam je jasne.
Mnoho esencialnych olejov je rozne antimikrobialnych, casto sa spomina tea tree olej, oreganovy olej(divoke oregano, ucinna latka je carvacrol), klincekovy olej, pomarancovy olej atd.
Pozor na koncentraty tychto olejov, v prvom rade by mali byt vytazovane tak, aby bolo jedle, v druhom rade ich treba velmi riedit, lebo inac palia. Bezne je riedenie 10 ku 1 az do 100 ku 1.

amsterdam

mne pomohla na odhienenie akumpresura (masaz bodov na chodidlach)prevadzam si to sam podla knizocky,je to hracka,akurat ze masazi treba venovat pol hodinku na jedno chodidlo...ale stoji to za to dychat si neuveritelne lahucko aj pri hlienotvornej strave...je to pecka

smrťka

simka111 ,povedz mu,ze zivot si bude najskor uzivat neskor v zubarskom ci inom kresle...to bol vtip :)
...je jasne ze ludia chcu slobodu aj v stravovani a su ochotni za nu niest nasledky takze vsetko je v pohode...nie kazdy clovek chape vyznam stravy,moj otec to napriklad nechape dodnes a ma uz 77 rokov ,sice uz ma protezi,trombozu,rak. prostaty ale je vsetko co mu pride pod ruku a ani mu nenapadne pochybovat o spravnosti svojho postoja k jedlu a zdravia o jeho spojitosti...tak je to,kazdy clovek je iny,je to podobne ako z vierou v nabozenstvo,jeden ano druhy nie a nic sa z tym neda robyt...iba mudri sa ucia na cudzych chybach

citygirl

Ja som sa "odhlienila" pouzivanim citronovej travy (lemongrass). Mozno pomoze aj caj, ale ja som pouzivala etericky olej.
Udajne je dobre vyhybat sa mlieku a mliecnym vyrobkom a psenicnej muke.

revitalin

Na ocistenie, odhlienenie a detoxikaciu pouzite detoxikacny pristroj. Da sa najst na internete. A potom uz len spravna strava, ziadne lieky, pohyb, a meditacia.

simka111

mohol by mi niekto poradiť čo s 15 ročným bratom ktorý je vždy zahlienený, trvá to už dosť dlho. Dosť často je nachladený, zachrípnutý už len preto že mu tam vadia hlieny, najhoršie je na tom, že mu vadia ale nechce si si dať pomôcť.
Stále sa napcháva sladkosťami a nezdravými jedlami, ktoré mu stav ešte viac zhoršia. Ked mu vravím , že nema jesť toľko čokolády alebo cukru, tak mi povie že jedia aj iní a že život si treba užívať. Mama už neviem čo s tým, nechce brať žiadne vitamíny a dokonca ho nikto nedotiahne do doktora.
Človek mu chce pomôcť a on stále robí po svojom.