Akne-čo robím zle?:/

Príspevok v téme: Akne-čo robím zle?:/
Kous

Ahojte,posnažím sa tu napisať moj problém,viem,že je tu tých tém nespočotne množstvo,ale som zufala.Mám akné.Nie je až take hrozné,podľa mňa aj podľa mojej kožnej,ale mám vyrážky hlavne na brade a lícach a su podkožne a boľavé:/ niekedy ich mám aj 2 tyždne:(chodím ku kožnej,ale mala som snáď už všetky tie mastičky,vodičky,kremiky atď.Stravujem sa nie zle,Dodržiavam pitný režim,nejem sladkosti,sem-tam len niečo slané,Každý deň aspoň tri kusy zeleniny alebo ovocia,čistím si každe rano a večer pleť.Už fakt neviem čo robím zle:ä Poradte prosím Vas,ak niečo robím zle tak čo a poradte niečo,už som naozaj zufala:(ďakujem.

lenkaa123456

neda sa poradit vseobecne co je dobre co je zle, kazdy ma ine telo a vyhovuje mu nieco ine. je dolezite zistit pricinu vzniku akne.

hraskulca

ano zle som sa vyjadrila..roaccutan nie su ani hormonalne ani atb,ale nieco omnoho horsie.prosim neberte to...viem ze to vela ludom pomohlo..ale aj vela uskodila,napr pre mna to bolo najhorsie obdobie v zivote,a ked som brala teraz doxybene ATB,..to bolo lepsie ale tiez zaberak na zaludok...myslim ze tie pomohli viac

Kous

skusim:)...pytala som sa aj kožnej ohladom tych silnejších atb,ale vravela,že v mojom pripade určite je to zbytočne,vraj to akne nemám až take silne...

anjelik9

najlepšie by bolo zistiť z čoho to máš ja som naprv bola vyhádzaná pretože sa mi mastil xsicht a teraz zase pred menzesom sa vyhadzujem

hraskulca

dam priklad...moj brat nikdy nemal akne,a casom sa mu zacali robit afty v ustach,zistili mu ze krcne mandle nejake toxiny vyplavuju a z toho sa mu zanasa pokozka...uz to ma fakt horsie...tak si ich ide dat vybrat a uvidime ci pomoze,ale myslim ze hej.a kamoske to zistilie zo stitnej zlazy zase..zkus sa lekarky popytat...a hormonalnuliecbu ti ponukala,roacuttan?lebo to neber..ja radim,ja som brala a zhorsilo sa..

Kous

tak to si myslim aj ja...hm neviem..a tieto problemy aj niejak zistím?..sice mám problemy s imunitou,ale je to už oveľa lepšie ako niekedy a vtedy som akne mala menej:/

hraskulca

Hm,niekedy mam pocit ze tie kozne,su len na okrasu...problem vobec nemusi byt v strave,ci zlej hygiene.Co takto hormony? stitna zlaza,krcne mandle?