je mi fajn s ex priateľom najlepšej kamošky

Príspevok v téme: je mi fajn s ex priateľom najlepšej kamošky
wikinka226

kamoška sa po 4 rokoch rozišla s priateľom, na to sme sa spoznali a sme veľmi dobre kamaratky. všetko mi povedala, teda povedala svoju pravdu o celom vzťahu a ja som mala jej ex za poriadnu "svinu".
po dvoch rokoch som sa zoznamila s jej byvalim, dali sme sa do reci, je nam spolu fajn a doslo k debate aj o "spolocnej znamej". ma svoju pravdu, a pravdupovediac skor verim jemu ako jej,vsetko co hovori je uplny opak toho co vravela ona a z jeho slov teraz usudzujem ze kamoska mi klamala a nepovedala pravdu, a asi len kvoli tomu aby bola v mojich ociach ta lepsia...
tajne sa stretavame a je nam spolu fajn, nic by nam nebranilo vo vztahu, len kamoska.... a ja neviem, ci jej povedat co som sa dozvedela, alebo byt ticho... vztah je kvoli tomuto nerealny, a aj ked klamala, tak mne by to malo byt jedno, lebo sa ma to netykalo....
poradte ako sa zachovat...diky

kajka01

pozri ty si nepoznala ani jedeneho pocas ich vztahu..aspon tak som vyrozumela z toho co si napisala...ak bola sklamana z rozchodu ak jej to ublizilo a zranilo necakaj ze bude nanho hovorit chvalospevy zrejme je zatrpknuta voci nemu...ale to tvoj problem nie je..sama si povedala ze ona ti ziadne podrobnosti nehovorila a ak nepotrebovala hovorit nejake zalezitosti co ty nazyvas zatajenim-kalamanim, je jej vec, tebe nic vysvetlovat nemusela...takze to ani neries

jajka001_

nemozes ju za to sudit, mozno do vztahu investovala viac, viac cakala, tak je aj viac sklamana. on je bol zas mozno spokojny lebo bola na neho dobrá, tak na nu ani nic zle povedat nemoze. vzdy existuje viac pohladov na vec.

wikinka226

no ked som napriklad s kamoskou, tak medzi recou niekedy prehodi nie pekne slova na byvaleho, nema problem dat ho pod ciernu zem. a pritom spolu boli 4 roky a zrazu z lasky nenavist. ale ked som s nim a padne slovo na nu, v zivote by o nej nic zleho nepovedal. proste povie ze bolo co bolo, ale 4 roky boli pekne a nelutuje ich. jedneho skaredeho slova by na nu nepovedal...

jajka001_

to je ako ked mas dvoch kamosov, ktori su pohadani a kazdy ma svoju pravdu. nemiesaj sa do ich sporov. to iste plati aj tu. neries ich problemy a to kto ma pravdu, mysli si svoje, a ak mas o chlapca zaujem, mozno to bude kamoske vadit, mozno nie, ale to su veci o ktorych sa rozhodnes ty ako ich chces riesit, ci ti on stoji za to alebo si radsej udrzis vztah s kamoskou

wikinka226

no ide o to, ze zalubena nie som. je mi s nim fajn, je priskoro hovorit o tom, ze ho lubim. to este nie.
s kamoskou sme sa o ich vztahu bavili len tak povrchne, nepreberali sme to. ale ked idem s nim vonku, a preberame aj co bolo, a kto mal ake vztahy, nema problem povedat mi cokolvek a aj ked mi nieco povie o ich vztahu, vsetko mi do seba zapada...a som presvedcena ze mi kamoska povedala niektore veci, ale vela vecz zatajila, resp. nepovedala a presne tieto veci mi teraz povedal on a viem ze ma pravdu.

jajka001_

kazda minca ma dve strany, ty si teraz zalubena, obaja urcite si prikraslili to svoje, inak neviem preco by si s nim nemohla chodit, zalezi na kom ti viac zalezi ci na nom ci na nej

fgf

No pokial viem, tak je take nepisane pravidlo, ze sa nema chodit s ex-ami kamaratov, ale ja v tom nevidim zmysel, mozno to treba zazit.

A dobra vila, pacia sa mi tvoje nazory, tvoj priatel ma stastie :)

kajka01

mne osobne by to bolo tiez neprijemne, keby kamaratka chodila s mojim ex...
neviem nezazila som, ale dufam ze ani nezazijem...absolutne si to neviem predstavit. aj keby sme boli rozideni aj v dobrom pozerat sa na nich ako si oni hrkutaju a kamaratke patria neznosti co kedysi mne od toho isteho chlapa..no ciste beverly hills :))
a este k tym pravdam...ziadny chlap nebude na seba kydat spinu, ze spravil to alebo hento pocas vztahu, a chlapi dokazu robit svinstva aj ked na pohlad nie su vobec huvati:)
mna len zarazilo ako hned odsudila kamosku ze klamala..a to len preto, ze ma zaujem o toho chlapa tak on je bezchybny :))

dobra vila

Tak mame troska ine nazory. Ja osobne by som nebranila laske dvoch ludi, ci to bol byvaly a ci nie... na to nemam narok a trapilo by ma svedomie, vsak to je obmedzovanie osobnej slobody, normalny zasah do zivota :-/. Iba tolko...
S tym, ze veri skor jemu, nemam co dodat, lebo nepoznam verziu byvalej a toho chlapca a to mi je aj jedno, to nezmenime, ona vie...
Ale teraz nechcem vyzerat ako p..., pretoze nie som :P, ale sama mam kamaratky, ktore sa ustavicne stazuju na svojich byvalych, ze toto a tamto a pritom su si sami na vine (isto poznas aj ty taketo situacie). Niekedy chlapec znesie babe aj modre z neba a ona si to neceni... Samozrejme, ak bol nejaky chuligan, arogantny kreten, tak to odvolavam... Ale to by si uz dotycna zakladatelka temy bola isto vsimla.
Tazko sa vyjadruje k tomuto, kedze ich nepozname a nevieme si spravit objekativne usudky, ja iba to som chcela povedat, ze ked k nemu nieco citi a on k nej tiez a citia sa spolu stastni, tak by to mali vyskusat... a kamaratka by to mala pochopit... 4roky, ale uz nie su spolu. Ja mam tiez trvacny dlhodoby vztah s uplne prvym priatelom, ale keby sme sa rozisli (za normalnych okolnosti), urcite by mal moju podporu, kamaratske slovo a keby si este aj vybral nejaku moju dobru kamosku, tak vela stastie, mozno by im to vyslo...
Ale ked sa zle rozisli, hned su konflikty a ohovaracky a to je ten problem...
Ale zas v praxi je to mozno predsa len ine.Ale ozaj treba zvazit, ze clovek nema narok na to, aby mu boli prinesene taketo obety. Kamoskami mozu zostat aj tak (ved mozno uz aj ta tretia ma nejaku novu lasku, to by bolo najlepsie). Neviem, iba tolko, kazdopadne drzim palce, mozno sa z toho ani nic nevyvinie, ktovie, ale aj tak.

answer..

dobra vila a ona s nim chodila 4 roky, to nie je len taka rocna laska co pride a odide. A este napisala ze su "velmi dobre kamaratky" a ja mam velmi dobrych len par a toto by som im vanze neurobila.