zufale stavy

Príspevok v téme: zufale stavy
lea22b

och, som taka nestastna..:(( proste mam jeden problem a to je moja nadvaha a za ten cas co o tom len vykladam.. uz niekolko rokov mimochodom som mohla byt stihla ako prutik..ale ja NIE.. proste som padavka obycajna!! proste neviem sa ovladat a jedlo nakoniec nadomnou zvitazi.. uz som sa 3tyzdne drzala dobre. isli krasne dole aj nejake kilecka..ale pride rodinna oslava..stresy v skole a myslim si, ze jedlo vsetko vykompenzuje..! obcas mam naozaj pocit, ze ma ukludnuje..lenze tie stavy potom!!same vycitky a podobne. ked uz bolo krajsie, chodila som aj von sportovat a fakt super pocit a myslela som si, ze to uz stale tak zostane..ale pride slaba chvilka../rovno ich je viac/ a ja zas spadnem tam kde som bola predtym..neviem co s tym mam robit..ako prekonat ten svoj chtíč na to jedlo! ktore mi mimochodom ani tak nechuti..len to nahadzem do seba ako do smetiaka.. doslova zošrotujem všetko zaradom a nemam pokoj, kym nie som plna..
a pritom si uvedomujem, zeby som nemala.. viem, ako sa trapim pre svoju nadvahu.. mam depresie, ze si nemozem najst priatela.. lebo urcite nesuhlasim s tym, ze chalani maju radi baculky! a ja by som chcela byt stihla a pekna.. a sebavedoma.. och.. potrebovala som sa vyzalovat.. a dufam, ze si uz vstupim do svedomia aj ked je to neskutocne tazke..ked sa to rozbehne tak je to OK..ale ako tento vikend bol otrasny na jedenie.. och.!!! co mam robit? ako zabranit tymto stavom..niekedy mam pocit, ze potrebujem skor nejakeho psychiatra..:((

Gerbil

Všetky problémy sú v našej hlave a tam treba aj začať. Ak nemáš vôľu schudnúť, tak ani to naozaj tak nechceš. Stanov si ciele, povedz si, prečo chceš schudnúť, či ten dôvod je tak silný a ak áno, drž si ho v mysli stále, keď na teba príde pokušenie. Nedovoľ telu zvíťaziť nad mysľou. :)

Len prosím ťa nepodľahni všelijakým nezmyslom popísaným na internete, v ženských časopisoch alebo televízii. Jedným zo serióznych vedeckých prístupov k chudnutiu nájdeš v knihách od Igora Bukovského.

0vecka

s tym nezlyhanim suhlasim ono sa aj hovori ze ked 6 dni v tyzdni sa stravujes ok tak je jedno co zjes ten siedmy...

anjelik9

a ved nemusím nejakú oslavu brat hned za zlyhanie ber to len tak že bola oslava čiže taká vynimočná situácia a dopriala si si aj to čo si inak odriekneš...a ja poznam chalanov ktory si chuducky a maju take baby čo ich je za čo chytit takže hej povrchný chalan ta nebude chciet ale to ti môže byt jedno a chalan ktorému bude záležať na tom aká si vo vnútri pre ktorého budeš kamarátkou a priateľkou zároven tak takému tvoje kilečka rozhodne vadit nebudu a ete spolu možte aj do fitka chodiť ;)

0vecka

hmm no tak to vyzera ze potrebujes zhodit tak 10kg a potom bude z teba baculka :) ... no nevim ono to nieje nic co by sa nedalo dokazat :) zacni nieco robit trikrat do tyzdna po hodinke jedz co doteraz a uvidis... ono zmena stravy nieje nevyhnuta k tomu aby si zhodila...

lea22b

noo tak mam pri vyske 160cm 76-77 kg mala som aj o 3-4 viac..ale tie išli dole.. takže taka baculka och..
aj by som to prezila, ze mam nadvahu a bojovalo..lenze tie uskalia co mi pridu do cesty su castokrat silnejsie ako ja a potom z toho vznika taky zacarovany kruh a zbytocne si kvoli 2-3 pokazenym dnom pokazim celu "pracu" a boj..:((

0vecka

to ze baculky su pritazlive je pravda akurat sa treba dohodnut ze co je to baculka :)

a kolko kg to vlastne mas ze sa tak trapis??

chudnut je lepsie cvicenim najme v tvojom pripade lebo sa budes citit lepsie a mozes jest skoro tak ako doteraz...