Tampax alebo OB

susala

zatial len ob mini, ine som neskusala, este som nemala kedy :) ale raada by som kotex skusila , len sa bojim trocha ked nemaju ten taky povrch ci to pojde...

lalole

ďakujem, používam používam tampax ale baby v mojom okolí tiež radšej používajú ob. Včera som si kúpila ob, tak vyskúšam. Tiež si dávam tampon len príležitostne.

matamata

zgiruska sila..akoze ty vobec vies nieco o rakovine krcka maternice???vies, ze ju sposobuje virus, ktory sa prenasa len pohlavnym stykom????

dalsia vec: clanok nie je podpisany konkretnou osobou, cize to je strasne relevantne info..a dalsia vec je: ty asi nepoznas lamketing, ze? v tomto clanku z regeneracne centrum su zatracovane tampony a dole pod clankom:

Regeneračné centrum odporúča:
Liečivé detoxikačné vaginálne tampóny

cisty marketingovy tah , kde ta odzak vyhodi na ich internetovy obchod, kde si mas kupit tie liecive tampony... a ty si taka hlupa ze naletis..no nemam slov

akinom007

A este jedna vec . jedine maju povrch Silk touch co mi vyhovuje.
a k tebe : zguriška/ ja pouzivam len O.b.MINI comfort light days a vacsinou len prilezistostne. A ked aj celu menstruaciu hlavne v lete tak rozhodne nie na NOC

matamata

zguriska len skoda, ze rakovina krcka maternice , teda virus hpv, ktory ju sposobuje, sa prenasa LEN pohlavnym stykom

no ale co uz, aj taki ludia ako ty musia byt

Karina

Zguriska si pravdepodobne precitala jeden z tych strasne doveryhodnych clankov..:)

Ja pouzivam OB, s Tampaxami som zacinala, ekd som este nevedela poriadne zavadzat bez aplikatora.