Biorelax Žilina

Príspevok v téme: Biorelax Žilina
sade8

Chcela by som vedieť, aké máte skúsenosti, ak chodíte na biorezonančné vyšetrenie do Biorelaxu v žiline, aj ja o tom uvažujem, a chcem sa spýtať či sa to oplatí, aký je tam prístup, a či to pomôže. (P.S. - chcem aby napísali tí, čo išli na vyšetrenie s nejakým zdravotným problémom, ale nie na odvykaciu kúru od fajčenia).
Ďakujem všetkým, za informácie.

zdravie14

Moji rodicia sa tiez na to dali nalakat a zobrali so sebou aj stryka.Vysledok vysetreni? Vsetci maju zanesene hrube crevo - Na crevach sa moze nachadzat az 5 kg nanosov a bohuzial ich mame zanesene vsetci. Je tam potrebna zmena stravovacich navykov a zivotneho stylu. Od stavu hrubeho creva sa odvija aj nas celkovy zdravotny stav, nakolko 70% imunity je v hrubom creve. S tym potom suvisi aj vstrebavanie vitaminov, mineralnych latok a stopovych prvkov. Dalsie vysledky : alergia skoro na vsetky potraviny ,zeleninu,ovocie .... Samozrejme vsetci traja. Takze vlastne sa ich vysetrenia hodia na kazdeho.

bonfazulka

Dobry den mna by tiez zaujmalo niekolko poznatkov o tejto liecbe od inych ludi. Ja som tam bola a este len zacinam.

ZAZAZA

Dobry den, Chodieval som tam na vysetrenia, liecili ma dietnou liecbou, ale to asi kazdeho, u kazdeho bol problem CANDIDA, teda nestretol som toho kto ju nemal,,, Po mesiaci diety na kontrole mi povedali ze som nedodrziaval pitny rezim a ze to mam stale rovnake. Pokracoval som dalsi mesiac, ale choroba stale neustupovala a teraz som sa drzal uz vsetkeho co mi povedali, naopak zacinam mat rano problemy s klbami a vecer ako keby som zacal mat krcove zily alebo take nieco, bolest lytok. Mal som 81kg, a schudol som na 69kg. Vyzeram ako kostlivec,,, :-) Chcem ist teraz na kontrolu a uvidime co mi povedia.