Ja chcem byt JA!

Príspevok v téme: Ja chcem byt JA!
neja

Pomozte mi prosím! Uz niekolko mesiacov ma prenasleduje myslienka,nie neprenasleduje,skor som si ista tym,ze toto nie som JA... Snazim sa rozprávat s ludmi,ale nedarí sa mi,lebo viem,ze toto nie som ja,ze toto je niekto iný,ale urcite nie ja,lebo ja sa tak predsa nesprávam.A preto musim vzdy od kazdeho utiect,lebo len ked som sama tak ma ta myslienka uz tak neotravuje,hoci viem,ze ani vtedy nie som ja. A dostávam z toho depresie,lebo chcem byt tym kym som,ale nikdy sa mi v tom nedari.Neviem sice kto je ta iná osoba,ale ja to urcite nie som.Je to blud,sibe mi alebo co?

ccc

Neja, na tvojom mieste by som išla radšej za psychiatrom,lebo toto, čo opisuješ je určite nejaká psychiatrická diagnóza.Možno schizofrénia,pre tu je typické rozdvojenie osobnosti.Neboj sa a kľudne choď, psychiatri takéto stavy riešia každý deň, a o tom ,že sa liečiš na psychiatrii,nemusí nikto vedieť,iba ten komu to povieš ty.Určite sa ti uľaví,nečakaj, samo ti to asi,teda určite neprejde

Dee

navstiv co najskor psychologa. U neho urcite najdes samu seba. Nestracaj cas a este dnes sa objednaj. Ak si z BA tak ti mozem jedneho super psychologa poradit.