priateľ ma udrel

Príspevok v téme: priateľ ma udrel
comamrobit

Ahojte. Mám 16 a mám chalana s ktorýcm chodím zhruba 8 mesiacov.Naozaj ho ľúbim ale včera ma vážne sklamal. Pohádali sme sa kvôli tomu že som nemala čas lebo som šla s kamarátkami von a boli tam aj chalani. On má nhaodou videl ako som sa objala s kamratom na privitanie a už bol ohen na streche. Večer my zavolal či pôjdem von tak som súhlasila. Najprv sme sa normálne prechádzali a potom zrazu zaačal na mňa kričať že čo som tam s tým kamarátom roibla a keď som sa ho snažila ukľudniť dal mi facku, otočil sa a odišiel ani nič nepovedal. Dnes sa mi síce ospravelňoval že to prehnal ale bojím sa že to spraví znovu.

Marek112

Juro K-1

Mas uplnu pravsu v tom aj ja som bal babu podobny pripad sa mi stal isla z kamoskami a s kamosmi von a mne povedala ze dnes sa nestretneme povedal som si ok dobre no kaslem na to ale casom sme stale spolu boli menej a menej a nakonec som ju sledoval kam ona chodi a kam???.... no predca za jednim chalanom sktorim sa vtedy LEN obiala a ked som ju sledoval tak dobre ze sa tam nepojeba.... na ulici tak to je pride obiatie bozky a nakoniec ma odkopla lebo som ziarlil :D uzas ale ked som jej povedal co tam robi povedala mi ze som chory nech sa dam liecit ze to je len kamarat takto umna mas 100% pravdu lutujem ze som si ju neskrotil skor ako som o nu prisiel

zuzic

ok mna len to zaujimalo celu diskusiu som necitala:) a keby ju stretnes sam ked si niekde vonku neobjimes ju? ja si mylsim ze hej...

Juro K-1

toto neni o tom clanok ze stretla niekoho po dlhom case toto ide o to ze povedala priatelovi ze nema cas sa snim stretnut a isla z druhimi von a na tvoju otazku keby som sa mal stretnut z nejakou kamoskou po dlhom case tak si zavolam zo sebou priatelku ale sam by som za nou nesiel

zuzic

juro ty ked stretnes po dlhom case fakt dobru kamaraktu z detstva s ktorou si si velmi rozumel neobjimete sa?
teraz nikam tym nemierim ani nic, len ma zaujima nazor:)