priateľ ma udrel

Príspevok v téme: priateľ ma udrel
comamrobit

Ahojte. Mám 16 a mám chalana s ktorýcm chodím zhruba 8 mesiacov.Naozaj ho ľúbim ale včera ma vážne sklamal. Pohádali sme sa kvôli tomu že som nemala čas lebo som šla s kamarátkami von a boli tam aj chalani. On má nhaodou videl ako som sa objala s kamratom na privitanie a už bol ohen na streche. Večer my zavolal či pôjdem von tak som súhlasila. Najprv sme sa normálne prechádzali a potom zrazu zaačal na mňa kričať že čo som tam s tým kamarátom roibla a keď som sa ho snažila ukľudniť dal mi facku, otočil sa a odišiel ani nič nepovedal. Dnes sa mi síce ospravelňoval že to prehnal ale bojím sa že to spraví znovu.

uhlie

Zeny byvaju tiez dost casto agresivne:

tvnoviny.sk

Mozno sa chalan len branil, ked ho ona napadla. Uz by sa s tym malo nieco robitm lebo muzi maju robit vzdy tie najtazsie prace a zeny sa len na vsetko stazuju.

kajka01

haha - fyzicke nasilie sa nema praktizovat na druhych...a take nieco ako nevinna facka nepoznam..co to je???.to je akoze uplne normalne??
ked sa baba "cmula" s kde kym nech ju chalan necha a ma po probleme, fackami sa nikdy nic nevyriesilo

haha

toto je tu asi klub zakomplexovanych starších žien feministicky až fanaticky orientovanych proti mužom. Jasne že ženy sa biť nemaju ale pre 1 bezvyznamnu facku tu robiť taketo haló...baby sa cmuľate s každým,v tom lepšom prípade len cmúľate,a chalanov mate za debilov a ked niektorá dostane nevinnú facku vypisujete tu somariny...

haha

toto je tu asi klub zakomplexovanych starších žien feministicky až fanaticky orientovanych proti mužom. Jasne že ženy sa biť nemaju ale pre 1 bezvyznamnu facku tu robiť taketo haló...baby sa cmuľate s každým,v tom lepšom prípade len cmúľate,a chalanov mate za debilov a ked niektorá dostane nevinnú facku vypisujete tu somariny...