nafuk nafuk nafuknuta :(

Príspevok v téme: nafuk nafuk nafuknuta :(
balonik

Snazim sa udrzat si vahu a zdravujem sa stravo (az na colu light, ale neriesim :D) a striedmo, jedavam uz dlho to iste takze ziadna zmena potraviny nebola zaznamenana, akurat ze jem viac zeleniny v poslednej dobe
a som nenormalne nafuknuta (aj ked som hladna), som jak balon a nechapem z coho :( moze to byt z tej zeleniny? alebo? nic som nejak radikalne nezmenila len proste zrazu sa to toto :( a brucho mam strasne tvrde akoby som tam nieco mala (ano viem zaludok) :D
a ked ho stlacim tak mi tak zaskvrka ze radsej nestlacam, co to moze byt?
dakujem za kazdu radu

balonik

ayurvedsky maser, skoda ze az v LM :(

mate, davam si espumisan a nepomaha, nie je to akoby normalne nafukovanie ale take divne nafukovanie :/

mate59

môžu ti chýbať len nejaké tráviace enzýmy.Skús si dať na trávenie pepsin pancreolan a Lipovitan,tým nič nepokazíš a výsledok by sa mal hneď dostaviť.

zuzic

balonik teraz sa ti na vysetrenie nechce a ked raz budes muset ist a uz bude zle potom pojdes radsej? akoze ja som taka ista takze nemam pravo ti nic hovorit ale mohla by si sa premoct.
a nemoze to byt tym ze si zrazu zmenila stravu?

mate59

ak si predtým zeleninu nejedla a teraz ju ješ surovú, tak to môže byť od nej.Ale telo si zvykne a to prestane.Alebo rieš lekára.