Uz neverim ze niekedy schudnem!

Príspevok v téme: Uz neverim ze niekedy schudnem!
zufalkaaaaaa

Potrebujem schudnut ... nie tak vela asi 5-6 kil . Ale proste nie a nie.. Ta vaha je stale taka ista. 63-64 .. Hrozne ale hrozne mi to vadi , citim sa ako NEFOREMNY SLON..!!!!!!! Proste sadnem si na bokoch zadku slanina ako hrom .. FUj :(( a pri tom vela beham ... Nechapem . Mam teraz hrozne stresy.. Ach , drzim sa tak par dni potom to cele porusim , potom zas je to ok , potom ma zas chyti daky sladky amok . Ze sa navalam vsetkeho mozneho , potom je to zase ok , poviem si ze uz sa BUDEM KROTIT ... a takto to je dokola... Mam pocit ze na vahu 57 s auz nikdy viac v zivote nedostanem !! a to som to chcela stihnut do leta !!!!!!!!! Co robit ????, Ako nabuduce zase odolat ?? ako sa zbavit toho sadla ? ://// Hlavne z bocnych stran stehien a zadku ....

paja13

ja som tiez drzala 90dnovku...jasne,ze kila sli dolu...a bola som spokojna...ale potom??potom to vsetko prislo spat aj s urokmi...:(

sashley: skusku som spravila na B :) som rada...lebo som sa najskor zlakla,ze som ju nespravila.:D a na BEH ja nezabudnem urcite a budem ti to podstivo pripominat :P by som sla aj dnes behat,ale vo vstvrtok dalsia skuska a fakt nestiham.:( Takze teraz ide vaha do ustrania...

sashley

paja, hej ,mam skuskova :/ tebe sa ako podarila vcerajsia?
Tak spolocny beh odlozime na neskor,ale v ziadnom pripade nezabudneme :D

peklo, PPP z 90dnovky? ako to? :(

peklo

ahoj zúfalka,
veľa vecí je hlavne o psychike, ver mi viem o čom hovorím. čím viac sa človek sústredí na chudnutie, tým to ide horšie. ak tým máš celý den zapratanú hlavu, tak práve kvôli tomu tá váha nejde dole. prestan sa vázit, odloz váhu niekam do kelu, cvic, budeš sa citit ovela lepsie a svaly sú vzdy tazsie ako tuk. v ziadnom pripade nedrz ziadnu diétu, ja som držala tú sprostu 90 - dnovú pred rokom a doteraz mám kvoli tomu PPP, liecim sa u psychiatričky, denne cvicim, nevazim sa vobec. diety sú kraviny, len človeku rozhádzu metabolizmus a psychiku. kolko más vlastne centimetrov?64 kg nie je veľa, aj ja mám toľko.

latoyka

Nečítala som celú diskusiu, ale ja som tiež neverila, dokým som nenašla tento článok wanda.atlas.sk Začala som s tým hneď po menštruácii, pridala som pohyb, korčule, plaváreň a cítim sa lepšie

paja13

v pohode,ale kratky :D sme sa s kamoskou ponahlali spet za knihy :D zajtra mam skusku ;) a nepojdes behat niekedy so mnou ?:P

sashley

aaale heej, kym som plavala,tak sme mali aj bezecke treningy,a zrejme na beh mam vacsi talent ako na plavanie :D lebo som predbiehala aj chalanov. ale beh je super,hocikedy,len nech mam kam ist :)
no a aky bol dnesny tvoj beh?