Uz neverim ze niekedy schudnem!

Príspevok v téme: Uz neverim ze niekedy schudnem!
zufalkaaaaaa

Potrebujem schudnut ... nie tak vela asi 5-6 kil . Ale proste nie a nie.. Ta vaha je stale taka ista. 63-64 .. Hrozne ale hrozne mi to vadi , citim sa ako NEFOREMNY SLON..!!!!!!! Proste sadnem si na bokoch zadku slanina ako hrom .. FUj :(( a pri tom vela beham ... Nechapem . Mam teraz hrozne stresy.. Ach , drzim sa tak par dni potom to cele porusim , potom zas je to ok , potom ma zas chyti daky sladky amok . Ze sa navalam vsetkeho mozneho , potom je to zase ok , poviem si ze uz sa BUDEM KROTIT ... a takto to je dokola... Mam pocit ze na vahu 57 s auz nikdy viac v zivote nedostanem !! a to som to chcela stihnut do leta !!!!!!!!! Co robit ????, Ako nabuduce zase odolat ?? ako sa zbavit toho sadla ? ://// Hlavne z bocnych stran stehien a zadku ....

sashley

plávala som závodne. To som mala 7 až 9 treningov týždenne, to je asi 20 hodin, čo je dosť:D ale teraz uz nemám cas ani náhodou :S
tak ti prajem prijemny beh ;) aj za mna si zabehaj.

paja13

jaj jasne...tak to potom chapem,ze chces spat svoju vahu.;) Ja som sa vsak dnes rano postavila na vahu a mala som zasa o to kilecko viac..:( vobec tomu nechapem...dnes ale ideme s kamoskou behat,tak snad t zajtra bude zasa lepsie :) a jak si sportovala???

sashley

hmm, nehovorim ze som tucna,nie..
ale vies,ja som 5 rokov vrcholovo sportovala vtedy som nemala vela tuku na sebe,teraz uz 2. rok nic.. no a 1. rok som si drzala vahu na 48-49 (pocas sportu som mala 46)... a teraz na mna nabehli tie kila,a dost ma to stve ze sa nemestim do veci..
ale nechudnem drasticky len proste chcem dodrzat nejaky rezim,a nie vseliako jest hocico (kym som tvrdo sportovala,aj toto som mohla)..
takze tak.

sashley

mala som 54, teraz mám 52, a chcem 48-49, mam 159 cm, podla mna to bolo ideálne vtedy som sa cítila super.. :) do augusta to dám,len teraz sa vkuse ucim,nemám cas na aktivity... dnes som nevysla ani z izby. ale tak aspon ani jest mi az tak nechuti. tak uvidime o tyzden zas,ked sa budem vazit.

Amani

Čítala som samé dobré referencie na "cvičiace stroje" Vacufit Thermal,Rollen a Ultralipo.Údajne sa upravuje postava rýchle a bez jojoefektu. Je to ale dosť drahá záležitosť. U nás v meste sú tieto stroje iba od januára 2010, tak zatiaľ nikto moc nechváli, ale ani nenadáva.Bola by som rada, keby sa niekto, čo absolvoval minimálne 10civičení po 30min. vyjadril, či sú výsledky také, ako sa píše. Mám strašnú chuť to skúsiť, lebo cvičím nerada a keď cvičiť začnem, rýchlo ma to omrzí a nechám toho.

paja13

sunsilka mas pravdu :) ono to vobec nejde,ked s aniekto nenavidi za svoju vahu,lebo potom je este viac deprimovany a nestastny a to telo sa tomu brani...a clovek este viac priberie :( vela toho robi psychika