silné nutkanie...nezvladam

Príspevok v téme: silné nutkanie...nezvladam
veves

chytávajú ma také stavy niekedy... zrazu potrebujem skákať, behať, revať, mlátiť, bojovať, demonštrovať..nie od zlosti, proste z tej nečinnosti,nepotrebnosti, fadnosti, nedolezitosti ja neviem jak to nazvat...napr teraz ked som videla spolubyvajucu ako sa chysta pred zrkadlom, kazdy jej pohyb, to nezmyselne malovanie sa, sprejovanie od hlavy po patu a ja ako sedim nad skriptami, ako vedla sedia pri telke, ako ludia idu do roboty a z roboty, ako vsetci robia to iste, ako vonku ludia robia to iste dokola, ako sa necinne sedi v skole, ako si necinne ziju manzelia,ako su necinne zabavy,ako ako ako...nie nechcem sportom to dat prec nechcem robit tiez to iste dokola nahanat sa za loptou, bezat bez ciela...teraz nie. hryzie to a zoziera...silne nutkanie demonstrovat, bit sa za nieco neviem neviem...neviem to prehltnut...niekedy to skonci ze skacem na mieste alebo silne utekam na mieste kricim a trepem sa...hej vyzera to pošahane ale potrebujem boze dajte mi cosi do ruky a ja vam vsetko vydobijem dajte mi dovod a ja vam vydemonstrujem..
boze dajte mi zmysel za nieco bojovat

jajka001_

ale vies co bojuj sama za seba, bojuj za priatelov, za zlepsenie sveta, je to tazsie ako sa zda a casto sa to deje uplne potichu, bez kriku a pozornosti davu
chod na rockovy, punkovy, metalovy koncert a tam sa vykric, vyskac
opi sa jak delo len tak z protestu proti falosnej spolocnosti, a odtrp si to za nu na druhy den riadnou opicou :)

lost

Hmmm...

A neskusala si niekedy den prezit tak, ze si ho vobec nenaplanujes?

Nic lepsie ako cestovanie ma teraz nenapada ... napriklad, ze rano odides z domu a vecer prides (alebo ani nemusis), ze proste sadnes na prvy vlak/bus/lietadlo a ides an inevies kam, vystupis ani nevies kde, a pozeras/robis tam co ta len napadne prave v tom danom momente.
Pointa je robit to uplne nahodne a hlavne neplanovane, aby si netusila co ta caka :)
A mozno ta to "zamestna" :D

ked nie "klasicky" sport, tanec, hobby (extremne precizne a pomale stavanie lode vo flasi? :D), tak neviem co by sa este dalo : )

skor potrebujes nieco akcne fyzicky, ci mentalne ?

jeanny

chapem, asi...aj ked je pravda ze mam tiez zrovna skuskove :) ale zvycajne to po skuskovom neprechadza, lebo to upadnem do este vacsej nudy, bezcennosti, fadnosti lebo jediny ciel za ktory som bojovala - urobit skusky - je prec a som vriti az kym nepride dalsi semester

veves

praveze to nema nic so skuskovym...pocas celeho roku, ci je leto, ci vianoce, ci sa v noci zobudim...hladna ani smadna nie som, dakujem

smiii

To mi nieco silne pripomina... akonahle budes mat po skuskovom, bude to OK. Tiez mi z toho ucenia prepinalo. Chod sa von vyvetrat, daj si par koleciek po schodoch, sprav si nieco na jedenie alebo pitie...
A neboj, prejde to