stepper

nika1258

Ahoj, co je to ten AB slider?? A mozete mi poradit ktory ten stepper je najlepsi?? Piste mi na mail Nika1258@azet.sk

veronika2

Ahojte, co je to ten AB slider?? A aky je ten stepper najlepsi?? Mozete mi poradit, piste na mail Nika1258@azet.sk

veronika2

Ahojte, co je to ten AB slider?? A aky je ten stepper najlepsi?? Mozete mi poradit, piste na mail Nika1258@azet.sk

miska

Čaute kočky, chcem si kúpiť stepper /bez držadla/, ale neviem akú značku. Mohli by ste mi poradiť, ktorá značka je lepšia. Ak je v tom vôbec nejaký rozdiel. Nechcem taký, ktorý po mesiaci vrátim. Ďakujem

icuka

Ahojte, potrebujem poradit. V poslednom case som dost pribrala a neviem co stym!? Cvicit sa mi nechce, ale stepper ma velmi laka. Pomaha to schudnut? Ak si kupim, aky viete poradit? Aj na brusko pomoze, alebo len na zadocek a na nozicky? Dakujem.. :)

jenny 11

zdravim, moze mi niekto poradit, ci je dobry slide stepper? zatra idem na nakup a neviem sa rozhodnut, vraj z toho slide sa smyka do stran. neviem, nikdy som ho nemala, tak chcem poradit.
dakujem krasne!

lenka19

Skuste mi niekto povedat,ze ako sa drzi ta dieta CKD?Ake jedla sa daju jest pre tejto diete,kde sa nesmu jest sacharidy,ale tie su predsa vsade?