Dovolenka Chorvátsko

mary-anne

tak a som doma :)
a tu je moje zhrnutie dovolenky:
už nikdy viac ubytko u súkromníka, teda v apartmánovom dome! nikdy viac Vodice! a ešte si premyslím, či aj Chorvátsko :)
cestovky riadne klamú, nič nebolo tak, ako bolo "dohodnuté", alebo, ako stálo na ich stránke, či o pláži, či o ubytku, ...
takže radšej si začnem šetriť a pôjdem na nejakú luxusnú dovolenku niekam do hotela :D

mary-anne

a ešte premýšlam, či si vziať celú hotovosť odtialto, či vybrať tam z bankomatu? ale asi skôr vziať, kvôli poplatkom, čo?

mary-anne

aha, no tak to je fajn. nikdy som totiž také švedske stoly nezažila :))
no a tie kuny , viem, že sa dajú aj priamo tam zameniť, ja len,či nebude potrebné na začiatok niečo, pre istotu ..

mate59

mary -anne -pri švéd. stoloch si môžeš zobrať koľko chceš a čo chceš,možeš íst aj 10 krát.My vždy chodíme na raňajky neskôr,takže z raňajok po deviatej a cez deň do večere skôr ovocie,zeleninu,záleží akí ste jedáci.V tele ani moc nechutí jesť,snáď viac tekutín.
Dnes som bol v sporiteľni a tam mali upozornenie že kuny nemenia.Nepochopil som to či ako naspať alebo či nepredávajú.

mary-anne

no ak bude vôbec nejaké teplo :DD
no ja toho jem dosť, ale mám tam už zajednanú bezlepkovú stravu.. som zvedavá, ako to bude riešené. a tie švedske stoly, to ste si mohli zobrať kolko ste chceli toho?? :)
no veď , ked budeme celý den na pláži, tak velmi ani nebude čas na jedlo :))

jancecka

nám to stačilo, boli sme dvaja bez detí, a keĎ máte kuchynku tak si určite vezmite polievočky :D alebo paštéky, konzervy ale nemyslím že toho potrebujete veľa :D nejako som neprerátavala tie potraviny, boli sme tam však pred 4 rokmi. Ráno sme mali švédske stoly, čiže sa dalo otočiť aj viac krát a večere sme mali plnohodnotné jedlo podľa ponuky, ako obed. Boli sme spokojní. Neviem akí ste jedáci ale v takom teple asi nechutí veľa jesť, skôr len nejaké ovocie :D

mary-anne

a tie ranajky a večere vám stačili? bolo toho dosť? :)) .. no my si berieme asi aj nejaké polievky instatné .. my tam máme kuchynku .. a potraviny sú tam drahé?
a kuny si môžem zameniť aj tu? aspon zopár?