Dovolenka Chorvátsko

mary-anne

keby som chcela zrušiť , alebo preložiť zájazd, peniaze mi asi všetky nevrátia, že? lebo som si nie istá veľmi počasím tam, že sa velmi kúpať nedá :/

mate59

musíš sa zaregistrovať a prihlásiť, potom si vyberieš destináciu, konkrétny hotel a dole je objednávka.ˇuplne na spodku objednávky je dole vľavo napísané CK. Na to klik a po troch krokoch sa ti objaví, ktorá CK zájazd robí.

hassy

vdaka mate, ale ja tam nikde nevidim po rozkliknuti ze ktora cestovka to robi, kde to je presne?? asi som uz slepa :D

mate59

na Invii objednáš cez net,pošlú ti zmluvu, zaplatíš buď interner banking alebo zložíš im na účet.
Ja sa pozriem na daný zájazd a ked ho rozklikneš, vidíš, kt. CK ho robí.Zistíš, že je to napr, Exim tour,zabehneš do agentúry, ktorá má zmluvu s danou cestovkou ak nie je pobočka priamo u vás,a možeš zaplatit tam.A o tri dni si v Egypte za super cenu.V apríli som bol na 12 dní za 18000 kč dve osoby cena úplne kompletná s odletom z Brna.

mary-anne

ja som mala ísť min.rok cez inviu do egypta, ale nejako to nevyšlo.. bolo to cez best choice.. takže asi to tak funguje, že oni predávajú zájazdy iných cestoviek..
ja idem teraz cez eurocartour.

hassy

ahojte, nemam sice otazku uplne k teme, ale.. :) pozeral som zajazdy na tej invii a so vazne vyhodne, zaujimalo by ma ale ze ako funguje. ona sprestrudkuva zajazdy jednotlyvych cestoviek? teda ako platim? komu platim? vdaka :)