zavistlost na sexe

Príspevok v téme: zavistlost na sexe
chmuloqw

ahoj potrebujem v tomto pomoct proste neviem preco ale furt mam chut jebat mam frajerku s ktorou spavame vsetko normalne lenze ked nesom snou stale mam chut a aj ked som snou a proste ked aj stretnem dakoho tak ... a neviem prestat proste lubim ju vsetko a uz mi z toho hrabe proste blbosti robim a sere ma to a neviem to vydrzat. proste denne ak aspon 2-3 nemam nic (masturbacia/sex) no tak taky den si ani nepamatam ze by bol ..

christy

denz.. o tych mokrych kabloch to bola seriozna odpoved ST na reklamaciu, ze to ide pomaly posledne 2-3 dni :))) tiez ma to pobavilo

lDenzl

christy:))
ved srandujeem:)Aj mne sa to obcas stane a ziadne premocene kable nemame:P :) Tato stranka obcas zamrzne a ak kliknem vtedy viac krat....tak aj viac krat to iste mi odosle:)

peniskooo

aky psycholog to neni choroba to je len tuzba aj ja som taky ale trosku sa viem krotit mozno :D ja mam tiez kocku ktorej to staci raz do tyzdna a dalej nist :D potom musim vydrzat a je to mozne obcas mam stoho uz aj abstaky a depresie najlepsie nato je ist von zabavit sa a zabudnut nato ze sex existuje najhorise je to ked si sam doma ale si ticho a snikym sa nerozpravas hned ti nato leze rozum ale najlepsie bolo ked som mal nymfomaticku frajerku stou sme zvykavali mavat sex kazdy den a niekedy aj 2-6 denne :D a cas minimalne 1 hodina a obcas sa stalo ze sme si dali taky 7-8 hodinovi sex maratom a to potom uz ona nevladala a uz jej aj bolela a ja som este stale potrebevala a stale som vladal takze sme si dali par hodin pauzu a znovu :D a ked ta chyta chut tak masturbuj co uz neni zdraviu skodlive :D

christy

denz.. premocili sa nam kable udajne, preto mame pomalsi net a nejako sa to stalo :)

som nejaka aktivna dnes :)

sa polepsim :)))))

christy

joga ma take cviky v sede, kde si medzi chodidla pritlacis penis, vraj to ukludnuje :) neviem urcite ci to funguje, nemam penis :)

urcite aj psycholog pomoze :)

christy

joga ma take cviky v sede, kde si medzi chodidla pritlacis penis, vraj to ukludnuje :) neviem urcite ci to funguje, nemam penis :)

urcite aj psycholog pomoze :)