lepia sa na mna hlupaci:(

Príspevok v téme: lepia sa na mna hlupaci:(
dianka5590

Ahojte mam problem,nedavno som mala 18 a nemam za sebou ani jeden poriadny vztah:(
vsetko sa to konci pusami,ja sa dalej nedostanem lebo vzdy mam pocit ze to nie je ten spravny.
v minulosti som nemala vela napadnikov,ale teraz ich je dost,avsak len taki aki sa mi vobec nepacia,alebo zadani a podobne:((
to kde mam najst takeho akeho chcem?:(

hraskulca

no dakujem :D si mi dala, ale nie,uz ja som si jednoducho tiez musela uvedomit ze radsej byt sam ,ako s takym clovekom,i ked zo zaciatku su vsetci muzi ideal,az potom clovek zisti aka je jeho prava tvar

hraskulca

suhlasim s vami vsetkymi...len niekedy srdcu neporucite :/ ...mozno ma pritahuju looseri alebo co :D...i ked uz par mesiacov sa to lepsi

lost

Pravdepodobnost ze natrafis na toho "praveho" je tak nizka, ze... proste smola :((

hraskulca - tak ty mas teda riadnu smolu :-O

Alebo to je uz kazdy az tak divny ?

hraskulca

tuto poslednu otazku si davam v posl.case aj ja.Mam 19 za sebou musim povedat celkom dost vztahov na svoj vek. A zacinam verit ze chyba je vo mne,zkazdenho chlapa co som mala az na par vynimiek sa vyklulo nieco strasne. Ziadny vztah mi nevysiel ako by som chcela,malokedy som si mohla povedat ze som bola stastna. Vzdy po case zistim o tom cloveku pravdu,jeden bol zasnubeny,druhy alkoholik,jeden fical na trave...asi som bola slepa... a teraz dokonca byvaly mal dieta... Aj ja chcem normalneho chlapa..