Žehličky na vlasy - Remington

Príspevok v téme: Žehličky na vlasy - Remington
Inngrid

Ahoj,
chcela by som žehličku na vlasy s trojitou ochrannou vrstvou (keramika, turmalín,teflón) od REMINGTON-U
ale tých je viac tak si neviem vybrať má niekto nejakú vyskúšanú? ktorá je dobrá?

na nete som našla: REMINGTON S 1051 / S 2004 / S 1052 /S 1031 ...
je ich viac a ja neviem pre ktorú sa rozhodnúť :) tak budem rada ak mi poradíte vopred ďakujem :)

Dida88

Ja som na meniny dostala model Remington S 9500 - recenziu si môžeš kuknúť napr. tu: www.testado.sk a som s ním spokojná. Poradí si aj s mojimi ľahko zvlnenými vlasmi a nemám pocit, že by moje vlasy boli poškodené alebo pravidelným žehlením trpeli.

Martina222

Ja mám najlepšiu skúsenosť so žehličkou Remington S 6500. Dlho som hľadala žehličku, ktorá by mi vyhovovala a táto je naozaj super. Pri výbere odporúčam pozrieť tento článok best4living.sk

Emily 44

Ahoj :) ja som riešila tiež túto voľbu ale nakoniec som si vzala úplne inú. Mám doma digitálnu keramickú žehličku s kefou orava zvk-206 a je super

maminaBB

idem poprosit o radu, rozmyslam nad zehlickou Mam dlhe, odfarbovane blond vlasy, nie je to slama, ale predsa len ... zehlicku chcem skor na vlnky a sem tam vyzehlit. Citala som ze je najlepsie trojochrana (teflon,keramika, turmalin) co by splnal Remington 1051, ale nasla som aj S6500, to tam je len keramika. Tak ako je to???

Evola

Ahojte. Prosim poradte s vyberom zehlicky zn. Remington. Podmienky: trojita ochrana, s turmalinom, vhodna na jemne vlasy a aby ohrem zehlenia robila aj pekne vlny. Dakujem

brculka30

chcem sa opýtať akú žehličku by ste mi odporučili na veľmi kučeravé vlasy.Chcem nejakú,ktorá fakt výborne vyžehlí.