Žehličky na vlasy - Remington

Príspevok v téme: Žehličky na vlasy - Remington
Inngrid

Ahoj,
chcela by som žehličku na vlasy s trojitou ochrannou vrstvou (keramika, turmalín,teflón) od REMINGTON-U
ale tých je viac tak si neviem vybrať má niekto nejakú vyskúšanú? ktorá je dobrá?

na nete som našla: REMINGTON S 1051 / S 2004 / S 1052 /S 1031 ...
je ich viac a ja neviem pre ktorú sa rozhodnúť :) tak budem rada ak mi poradíte vopred ďakujem :)

anny........

Ahojte, chcela by som si kúpiť novú žehličku len sa neviem rozhodnúť medzi troma...
Remington S1032
Remington S2006
Remington S8203
Potrebujem žehličku so širokými žeh. plochami a tiež by som chcela takú s trojitou ochranou - ktorá obsahuje turmalín. Prvé dve menované turmalín obsahujú....pri tej tretej S8203 si nie som istá...v popise je napísané že má diamantový povrch...Ale táto je zase na mokré vlasy... Prosím poradíte mi ktorú si mám kúpiť???? Najradšej by som bola keby sa dala použiť aj na mokré aj na suché vlasy...a aby obsahovala turmalín (od kaderníčky mám, že tie sú najlepšie:) Za odpovede Vám vopred veľmi pekne ďakujem

bibi123

kaciatko_7 - ja mam babyliss pro zehlicku a zehlim sa s nou uz okolo 10rokov a funguje ako nova... ked si clovek priplati, tak aj moze ocakavat urcitu kvalitu...vtedy stala okolo 5000sk a investicia sa oplatila

kaciatko_7

lily239: a čo si čakala od 3-ročnej žehličky? ja mám svoju remington dva roky a tiež čakám, kedy vypovedá službu... výrobca tiež nie je sprostý, aby vyrábal niečo, čo vydrží donekonečna...

lily239

Prave mi 3-ročna žehlicka od Remingtonu vybuchla v ruke ( a to myslim vazne a doslova)... ,mam spaleny župan a som rada ze mi to nezasiahlo vlasy ci tvar alebo ruky.. je to šrot...

katka1402

ano aspon tak si pametám, aj ja som poctivo študovala celé dni ked som si vyberala žehličku :) teda určite vravím, kupuj so všetkými tromi. a v podstate všetky novšie typy ich už maju. teplotu maju tiež už asi všetky do cca 230 stupnov. mna presvedčili pri kupe tie pohyblivé platničky na shine therapy.

zuzi2525

ďakujem katka, tie 3 povrchy sú keramika, turmalín a teflón? študujem to celý den, ja sa v tom absolútne nevyznám.

katka1402

zuzi2525

ako som spomínala ja mám shine therapy, tá ma všetky tri povrchy...takže proti ničeniu vlasov, inizácii a prilepovaniu tých prípravkov. v dnešnej dobe, pri takom výbere, si určite kup žehličku so všetkými tromi povrchmi. s tou mastnotou vlasov podla mna nemá žehlička nič spoločné..možno len to že logicky ked máš vlasy pekne uhladené, skor to možno vidno, že sa ti hore vlasy mastia. ja som si vlasy zmývala vždy tak každý druhý max. tretí den, a odkedy som začala používať žehličku, zmývam tak isto. za tu mastnotu možu podla mna skor prípravky na žehlenie, ak mal niekto taký problém.

zuzi2525

tiež sa rozhodujem medzi shine therapy a 1031, neviem sa rozhodnút, na tú shine therapy pár ľudí písalo, že na druhý den ako keby malo mastné vlasy, toho sa tak bojím. Aké s tým máte skúsenosti? A ešte sa chcem spýtat, majú len jeden druh tých dostičiek, myslím to tak, že ked sa rozhodnem pre 1031, tak mám možnosť si vybrať či chcem s keramickými, alebo teflonovými dostičkami, alebo to je len jeden druh? Dakujem