Žehličky na vlasy - Remington

Príspevok v téme: Žehličky na vlasy - Remington
Inngrid

Ahoj,
chcela by som žehličku na vlasy s trojitou ochrannou vrstvou (keramika, turmalín,teflón) od REMINGTON-U
ale tých je viac tak si neviem vybrať má niekto nejakú vyskúšanú? ktorá je dobrá?

na nete som našla: REMINGTON S 1051 / S 2004 / S 1052 /S 1031 ...
je ich viac a ja neviem pre ktorú sa rozhodnúť :) tak budem rada ak mi poradíte vopred ďakujem :)

ana_bella

myslim ze ktorukolvek si kupis budes spokojna. Ja mam uz tretiu remingtonku a nemenila by som. Mam 1031, ale teraz ju nepouzivam lebo z nejakeho dovodu mi tu v US nefunguje. Trva mi s nou vyzehlit vlasy dost dlho, asi 45 min( mam extra dlhe a huste vlasy), ale su hladke, az nato ze sa hned zvlnia, myslim ze je to kvoli klime. Tu v US som si kupila siroku remingtonku, vlasy si umyvam a zehlim kazdy den kvoli sportu, a trva mit o 10 min vyzehlit si ich, strasne rychlo to ide s hruzou, len tu stednu sekciu nemam niekedy poriadne lebo som leniva, ale inak je to rychle. Kamaratka ma tu 2004 , ma uplne super povrch a je uzasna na natacanie. Ja si ju chcem kupit lebo mi robi naozaj krasne a trvajuce vlny. Takze tak, ak chces usetrit cas, siroku, ak chces aj natacat, uzku. Mne osobne s kulmou vlny nedrzia, iba so zehlickou.

kaciatko_7

Ahoj,
este zalezi na tom co presne chces od tej zehlicky, ake by mala mat funkcie, a aky mas typ vlasov. Na hustejsie dlhe vlasy sa hodia sirsie zehlicky, na jemne vlasy uzke. Zalezi aj na tom, ci si nou chces vlasy len vyzehlit, prip. aj natocit, ci chces sama nastavit teplotu zehlenia. Keby si chcela len tieto zakladne funkcie tak ti postaci s1031. Ja ju mam doma a som s nou velmi spokojna, je k nej pribaleny aj dvd navod, ktory obsahuje triky na natacanie vlasov pomocou zehlicky. Mam ju uz priblizne dva roky a zeby som to nezariekla, zatial sa drzi. A teraz je aj ovela lacnejsia ako pozeram po nete. Keby si vsak chcela aj nejake funkcie navyse, zato si poriadne priplatis, napr. zehlenie vlhkych vlasov.

Este k tym ostatnym s1051 je v podstate to iste ako jej predchodca s1031, len v modernejsom dizajne. Dalej s1052 je zasa to iste ako jej predchodca s1032 (tu je prave ten rozdiel - sirsie zehliace plochy pre hustejsie a dlhsie vlasy). To uz je na tebe, ci si potrpis aj na dizajn, lebo funkcie maju tie iste. A k tej s2004, v podstate rovnaka ako uz spominane, len sa tam da nastavit vyssia teplota az do 220 stup. V podstate vsetky su porovnatelne kvalitou aj cenou, takze ktorukolvek z tychto si vyberies, tak nebudes podla mna lutovat.