Podte cvicit

didi

Dora ak si z TT tak by sme si mohli ísť niekedy zabehať a ak chceš naozik schudnúť, tak ti môžem dať vypracovať ten plánik, je to fasa, aj sa napapáš a pekne pravidelne...ja som schudla už kiloooo...sa teším...

dora

Tak sa už tešíma na pozvanie:) Vypracoval ti plán tréner? Predstav si ja po mesačnom INTENZIVNOM cvičení len 1 kg trapne dolu a papala som máličko, ak to takto má byť tyk dovi!

didi

zrzka dakujem, dakujem, chce to hlavne nervy...inak sa vrátim k tomu behu, behom sa strašne ničia klby...inak chodievam behávať hlavne v lete so psom k jazerám a tak...ale vieš čo nijaký efekt som nepocítila...dnes mi týpek zhotovil stravovací plán, cviky, takže začnem drať, budem to tu priebežne infoškovať, a ked neschudnem, tak Vas všetkých pozývam na poriadne nažratie sa niekde na niečo hovadsky kalorické...slubujem...PS aj platím

zrrzka

tak ja poznam lepsi sport na chudnutie, kolieskove korcule, namiesto vecere a dokonca si aj hlavku prevetras.. len neviem, ci v trnave su na kolieskove korcule dobre podmienky..
dida: drzim paste pri chudnuti.

linduška

a čo si myslíš, že z tai-bo ti nenarastú? určite viac ako z behania! Nepoznám lepší šport na chudnutie ako je beh alebo chôdza, aerobik!!!

didi

Ja som z Trnavy, niekedy som skúšala aerobick, ale nič! teraz začalo frčať tai-bo, tak som rozmýšlala, z behania rastú svaly a tých mám dosť z gymnastiky, mám175výšku a 88 váhu, čo je hrôza, takže to chcem na tých 70 stiahnuť do leta, takže ak sa naozaj nájde nejaká dušička, tak prosím, prosím, lebo samú ma to nebaví...ale dala som si zhotoviť papací režim u jedného odborníka, inak ja papám všetko nad parou a také mňamky, ono to ide takto v pohodke dolu, ale treba ten pohyb....PROSIIIIIM PRIDAJTE SA...