Bolesti v podbrušku u muža

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku u muža
Mike4101984

Zdravím. Mám bolesti v podbrušku ktoré necítim ked nič nerobím, ak ležím a snažím sa vstať tak bolesť začne, ale akonáhle nezapájam brucho tak to prestane , ak robím nejaký šport tak ďalší deň ráno to bolí tak sa s ťažkosťami ledva zdvihnem z postele a nemôžem ani rýchlejšie chodiť nieto ešte pobehnúť. Bolesť vystreluje až do triesiel. Cítiť to ako svalovicu po brušakoch len nižšie od pupka dole. Problémy s močením nemám, krv v moči nieje. Ďakujem za rady.

Ivka 1

Mike napis mi na mail, bude to pravdepodobne skryty zapal v tele na ktory zatial lekari nemozu prist. Navrhnem Ti riesenie na Tvoje takosti.

Mike4101984

ok cize urolog zamnou, nic nenasiel ,kontroloval, oblicky, mechur, prostatu + odber moču na zápal , bolest stale taka ista akurat preraža až do bolesti triesiel? čo dalej? pls o radu

maggynka

no ked nemas ine problemy, ani priznaky, ak nie si v akutnom stave, len ta to dlhodobo pobolieva, tak vylucovacou metodou sa da dojst len k takemuto zaveru... jedine ze by ta otvoril a pozrel dnu, navyse, mozes si poziadat o dalsie vystrenia priamo v creve, pokial ti tvoj lekar neporadi co sa este da vyskusat, tak ho zmen.

Mike4101984

zevraj na crevach - ale zistenie bez akehokolvek vysetrenia a uzavret to ze su to zrasty sa mi zda byt divne,

maggynka

aha, no tak zrasty byvaju sposobene zapalmi, zhrubne a trochu zdegeneruje tkanivo a to je potom chronicke a pobolieva to kedy chce... nepoznam ziadne byliny pre muzov ale zenam pomahaju caje. skus sa spytat v lekarni podla toho na ktorom organe mas akoze tie zrasty konkretne.

Mike4101984

bolesti trvaju cca pol roka, doktor mi daval nejaky nimesil, a potom skonstatoval ze to mam zrasty, - tak neviem mne sa to nezda

maggynka

u zien by toto mohlo znamenat zapal zenskych organov, myslim ze kludne aj u muzov to moze byt samozrejme muzskych organov :). najlepsie bude ak sa das vysetrit, lebo ziadny zapal by sa nemal zanedbat, potom to bude len horsie.
pripadne nieco s crevami, ale neuvadzas ako dlho ta to uz boli tak tazko povedat...