bolest hlavy

Príspevok v téme: bolest hlavy
lilNoth01

Asi pred 3 mesiacmi som mal bakterialny zapal ocnej spojivky bolela ma hlava ale len jeden den. minuly tyzden v utorok mi zacalo oko hnisat a trocha boliet hlava tak ako ked som mal ten zapal na druhy den ale bolo OK ale aj tak som siel ku ocnej dala mi kvapky. Bral som uz par dni antibiotika mal som chripku a pohodicka az v soboty ma znova zacala boliet hlava tak od oka nad pravym obocim az do spanku praveho v nedelu a pondelok ma bolela hlava len tak miernejsie a uz len nad obocim utorok som zobral rano paralen 24 a pohoda nic, stredu toto iste a dnes znova ma mierne boli nad pravym obocim zacne viac ked fukam noc alebo dam dole hlavu a napinam sa. Co to moze byt?

zuzic

lilNoth01 ak su nebral tie atb presne ako mas tak je to urcite z toho. musis ich dobrat aj ked je ti uz dobre inak sa ti to vrati...

lDenzl

Bakterialny zapal sa moze sirit aj na ine casti v tele. Treba opat komplexne vysetrenie. Nezanedbavaj to. Navstiv lekara a povedz mu o problemoch.

lilNoth01

antibiotika boli na chripku ktoru som mal to som bral a kvapky som prestal ked neprestavala hlava ze ci to nema nieco spolocne...

lDenzl

Citit teplotu nemusis.Pri zapale sa moze pohybovat tesne okolo 37-37,2.
No tie kvapky a ATB sa musia vzdy dobrat tak ako ti ich predpise lekar. Inak nemaju ziadny ucinok a zbytocna snaha o vyliecenie. To nie su vitaminy,ze ich mozes brat ako chces. Je potrebne ich vzdy dobrat.

lilNoth01

och to ti povedat neviem... skor to nedoliecene, co mi dala kvapky som si nekvapkal pravidelne prve dni som prespal a tak sa vykaslal na to... a teplotu fuuuha ja teploty nemavam a nemal by som mat necitil som vobec