Afrika-humanitna pomoc

Príspevok v téme: Afrika-humanitna pomoc
Africa

Ahoj,
predstavte si takúto vec. Mám peniaze na letenku a na niake to niekoľkomesačné vyžitie. Chcem odísť do Afriky. Do niakej krízovej oblasti. Potrebovala by som poradiť, čo robiť keď tam prídem. Kam ísť. Alebo cez akú organizáciu ísť. Proste ako tam začať vlastnými rukami stavať trebárs nemocnicu.
Ide len o myšlienku zďaleka nerealizovateľnú tak to berte čisto hypoteticky.
Nechcem predávať gombíky, pohľadnice, vypytovať všade peniaze, sponzorov, organizovať zbierky, koncerty, nechcem pomáhať bezďákom, starým robiť spoločnosť, cigánčatá učiť čistote ja chcem holými rukami priamo v Afrike robiť...
ešte raz, čisto obyčajná predstava.

Africa

uhlie a teba kto potrebuje? Teoreticky. Je ťa tu nutno? Zídeš sa mi na niečo? Alebo svojej rodine? Jak veľká škoda by ťa bola keby odídeš.

joni_

daisinka rada ti dam kontakt aj viac informacii, len nemas zverejneny mail, tak skus napisat na moj, ked kliknes na moj nick tak ti ukaze moj mail, ja s tou organizaciou robim uz viac rokov a su to velmi mili a pracoviti ludia a potrebovali by pomoc priamo v Afrike, kratkodobu aj dlhodobu, kto ako moze

Africa

dakujem za podporu a slova ktore pouzivate...darmo, niektori sa nezapru..ale aj taki ludia musia byt, potom by bol svet jednotvarny.

Africa

ovšem máte pravdu..ale ako vravím, ide o hypotetický príklad.
a keď už by k tomu malo dôjsť raz... uvidí sa ake bude moje odhodlanie.
no doteraz som vzdy radsej padla na hubu ako si cely zivot vycitat ze som to neskusila. ved o zivot nejde a su aj horsie veci