ako otehotniet?

Príspevok v téme: ako otehotniet?
ale

ahoj,mam vela otazok a ziadne odpovede...mam 36r a dve velke dcery 18r a 16r..uz takmer 3r sa snazime s manzelom o dalsie babo,no zatial nic.najskor to bolo len tak ci sa trafi,potom uz aj s ratanim plodnych dni,meranie bazalky a nic,18.4 som mala plodny den tak ako sa vravi,snazili sme sa viac ako inokedy na babetku :-) tyzden po tom som mala bolesti v podbrusku 1den,hned nato som zacala spinit 2dni,a zasa normal(podotykam ze som boôa medzi mn co nikdy za 22r co ju mam sa mi taketo nieco nestalo)... ..tento mesiac to bolo ale inac,sialene,okrem bolesti a spinenia medzi mn na 26 den som zacala spinit znova,v den mn skoro rano som sa prebrala na silne krvacanie(ako ked otvoris kohutik-vodovodny)ziadne bolesti,den nato uz nic len male spinenie,3dni nato som si robila test(pre istotu)a nic dal mi negativny...co to vlastne bolo?mal niekto podobnu skusenost?dakujem za odpovede..ala

Ivka 1

Ale ak chces ,ozvi sa mi na mail. Som presvedcena,ze by som Ti vedala poradit - pomoct. Mam skusenosti s roznymi druhmi tazkosti s otehotnenim a prirodnymi produktami dokazeme zregenerovat telo a pripravit ho na otehotnenie. Aj ked nie si na Sk ,da sa pomoct aj v zahranici. Je pravda, ze niektore zeny maju uz v 36 rokoch menopauzu ale to je velmi skoro a hormonalny cyklus sa da este stale upravit.
Mala som jednu pani 41 ročnú a menzes nemala už pol roka , prirodnymi produktami sme upravili hormonalny cyklus ,obnovila sa menstruacia. Teraz ma 44 a dievcatko ma dva roky :) Takze hlavu hore,este sa da s tym nieco urobit.

isabella

ale, neber to tak, mas dve krasne dcery... ja deti nemam a nedari sa nam a to som pomerne mlada, ale nejdem sa pytat, ze "preco ja?"

ale

ozaj zabudla som dodat ze som s tych co cely zivot cvici/udrzat sa vo forme/...mam 50kg na vysku 165cm...zijem zdravo/myslim/,niekto co ma nepozna a idem s mojimi dcerami von sa pyta ci su moje mladsie sestry...tak preco ja?ja viem to asi nic neznamena to ze vyzeram mlado-neznamena ze aj z nutra som mlada/aj ked sa tak citim-plna elanu/..len to,je to asi tym ze velmi tuzim po babu...asi si budem uz len poziciavat od kamosiek na pevarovanie :-(

ale

ahoj,dakujem za nazory,co sa tyka ze tie 3r to bolo asi tak ze sme mali nechraneny pohlavny styk(ze ci sa trafi-otehotniet)a s tym ratanim plodnych dni asi rok,neviem presne,ked kazdy mesiac cakas ci ta mrcha MN pride ci nie starcas pojem o case...aj ja som uz nadtym ze predcasna menopasia uz rozmyslala,tiez poznam par co v mojom veku maju pred.men.a poznam zeny co (uz nechcu za svet babo) maju 54r a funguju ako za mlada-ani chyru po menopasii...niesom na SK a tu k zenskemu na vysetrenie len take(ked niesi tehotna)cakas velmi dlho aj mesiace..ok tak skusime volat na centralu ci maju nieco volne(casenku)..dakujem

isabella

no ja som mala take zasa, ze som dva dni len viac menej spinila, chvilami to bolo silnejsie, chvilami slabsie, mozno jeden den som normalnejsie krvacala a potom zasa len take doznievanie, tiez som predtym nikdy taky divny menzes nemala, to co mas ty je trocha divokejsie, ale na tvojom mieste hlavne ked sa snazite uz 3 roky a mas tolko rokov, by som sla lekarovi, ja som vtedy nesla a odvtedy som mala menstruaciu uplne normalnu...
aj s tou skorsou menopauzou na tom moze nieco byt, prave preto by si mala tomu lekarovi utekat co najskor, drzim palce

Sex Godess

Si myslim, ze kedze si starsia rodicka, ak chcete este jedno, tak ti budu musiet pomoct lekari. Starsie telo inak reaguje na tehotenstvo ako mlade, takze ak si to male chces aj udrzat, treba odbornu pomoc a byt sledovana.

ale

ahoj,po narodeni mladcej som mala DANU no nerobila mi dobre(mala som bolesti a teraz uz neviem ako dlho som ju mala)tak musela ist von,pred 5r som mala tabletky ale len rok odvtedy a predtym si manzel daval pozor ak to tak mozem napisat,a za ovulaciu hm tak to som si ratala z clankov co pisu odbornici medzi 12-16dnom mn je ovulacia,meranie bazalky co nieje az tak 100per.,nemam ani teploty ani bolesti...a nic co pisu iny ze mohol byt potrat,uz sa ma pytali ci nemam cistu...(je pravda ze som mala-niekedy davno 8r? aj cistu-pichali mi injekcie a zmyzla)

milusca

Mala by si skocit na gyndu. Mohol to byt aj potrat. Treba sa nechat prezriet.
Ak ma zena viac ako 35 rokov a do pol roka sa nepodari pocat, treba to riesit. U vas su to uz tri roky, co je dost. Takze ty navstiv gyndu a ked sa zisti, ze si v poriadku, manzel by si mohol dat urobit spermiogram, predsa len, za tych 16 rokov sa mohlo kadeco zmenit.
Doteraz ste sa chranili ako, ked nevies, ci a kedy ovulujes?