Partner vydrzi malo pri sexe

Príspevok v téme: Partner vydrzi malo pri sexe
marianka123

Ahojte všetci! Mám veľký problém s mojím priateľom. Veľmi ho milujem, sme spolu pol roka a pred mesiacom sme začali so sexom. Ja som už pred tým mala sex, ale priateľ nie. Ja mám 19 rokov a priateľ 23. Veľmi ma to trápi, pretože si neužijem, aj keď sa veľmi snaží ale... viete mi poradiť, či sa s tým dá niečo robiť? Čo by pomohlo môjmu priateľovi? Má navštíviť odborníka? Alebo existuje nejaká poloha? Durex preforma sme skúšali, ale bolo to zbytočné, nepomohli nám. Som z toho už zúfalá :(

olog

ziadny strach, robte to casto a ono sa to napravi, 100%, zatial ho uc co a ako, a popri tom ho nauc robit ta rukou alebo jazykom... je to aj o dôvere v sameho seba.. uvidis bude to uplne take ako to ma byt...

mišelka

moj partner tiež zo začiatku malo vydržal, a teraz mam orgazmus aj dva krat za jedno milovanie, myslím že to prekonate hlavne by mal citiť od teba podporu aby nebol v strese

marianka123

ale ved my si davame aj prestavku dokonca sme to skusali tak ze chvilku je sex a chvilu sme sa maznali a urobil sa :( no mas asi pravdu musim vydrzat... ved oplati sa mi cakat, ved ho proste milujem :)

ivka2

musis to obdobie vydrzat..ono to vazne prejde....ked to budete robit kazdy den a viac krat za sebou tak potom to bude trvat aj hodinu:)))a musis vediet ako na neho, ked sa blizi vyvrcholenie tak dajte prestavku nech sa chvilku venuje len tebe...a trochu ho ponatahuj..moj to miluje:)

marianka123

baby diky za rady ale co ak ten nas sex trva prvy krat asi minutu a druhy krat asi dve? :( no treti krat ked zvlada, tak je to o nieco dlhsie ale aj tak :( a oral mame vzdy ako predohru, ktora ma tak nazhavi a ked uz ideme na vec, tak to skonci po 2 minutach :(

mišelka

a neskušali ste viac čísiel za sebou? alebo ho najprv spraviť oralne?? ale suhlasim chce to cvik, ty si tiež určite nebola briebojnička v sexe...

:-))

ja som na tom podobne .. staci dat viacej cisiel a aj ty si uzijes...aj moj priatel sa na prvy krat spravi a ja ani neviem ze sa nieco dialo...
ale poom 2, 3 krat uz je to lepsie...a stale sa zlepsuje :-))

ivka2

bud rada ze mu stoji, horsie by bolo keby nestal....ja som tiez so svojim priatelom uz dost dlho, pozname sa, a staci sa nam bozkavat, alebo sa len prezliekam a uz by na mna skocil..chlapi su chlapi:)