Dlzka penisu

25

neboj chlape.si uplne vpohode a zdravy.nemas sa za co hanbit.je to v celku dost dobra miera a mozes byt spokojny.velmi vela dievcat tuzi prave po takychto velkostiach.inak nieje pravda ze cim vacssi tym lepsi sex.neni to o tom.ide o to ze aj zeny maju rozdielnu hlbku vaginy a niekedy je 16,3 uz velky.proste je to rozne ale na velkosti urcite nezalezi ako na niecom extra.stane sa ze ti baba nevyhovuje v posteli.,na co to budes valat?hadam nie na hlbku.

cicacic

wontao: ked mas taketo problemy tak radsej so sexom nezacinaj, nechcem poucovat ale nemam ten pocit ze by si s tym mal zacinat

wontao

k tym 3 mm som prisiel tak, ze som zobral pravitko kt. ma aj milimetre a je to priblizne 16,3-16,5 proste je to trosku nad 16.. a je to dolezite lebo som sa vyhybal sexualnemu pomeru lebo som sa bal, ze je maly

wontao

k tym 3 mm som prisiel tak, ze som zobral pravitko kt. ma aj milimetre a je to priblizne 16,3-16,5 proste je to trosku nad 16.. a je to dolezite lebo som sa vyhybal sexualnemu pomeru lebo som sa bal, ze je maly