Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem pomôct s krátkym textom

Príspevok v téme: potrebujem pomôct s krátkym textom
anglictina

Dobrý deň
Potrebovala by som pomôcť skontorlovať či je tento krátky text gramaticky správne.

I think that is both thing. Men and women go to gym becasue they want be good looking. Men usually go there because they want muscles, because the most of woman want strong men. Women usually don´t go there because of muscles, they uslally want lose weight. So, going to the gym is boht thing, becasue bort of them want perfect body-

Ak by ešte niekoho prosím napadla nejaká veta čo by sa hodila do témy ( či je chodenie do posilovne muzka alebo zenska zalesitost) tak nech napise :)
veľmi pekne dakujem:)

dobra vila

Ano, pochopila som, ze roky si to pouzival nespravne, kym si dosiel na to, ze je to zle...tak ako ja teraz :DD. Tiez som nevedela, ze je to "to lose something" s jednym o. A zrejme to bude v kazdej anglictine takto, lebo sice google ti vyhodi aj s dvoma oo, ale ked na to klines, tak ti to prehodi do jedneho "o" vsetky najdene clanky... Takze je to asi tak.
A mna preco doteraz nikto neopravil? :-/. Vsak ja som to bezne pouzivala, asi to ani ostatni nevedia, abo co :D. Phaaa, aka novina :-/

lost

inac, k tym rokom, to som myslel tak ze :

roky som pouzival "loose" a potom ma opravovali ludia ze to je "lose"
tak sa to na mna nalepilo :D

to je taka "on the fly" metoda ucenia :D

dobra vila

Lost,
no na to, ze vravis, ze po anglicky nevies dobre, si ma naucil novu vec :D. Ono to tak fakt bude... "to lose", ale nasla som to iba v spojeni s vahou /weight/, plati to aj pri niecom inom, nvs?
Som zadala ze loose weight, vyhodilo to stranky, kde sa pouzilo lose weight...hohooo, tak to vazne bude o jedno "o" menej...
Dik za novu vedomost, uhm :DDD

dobra vila

Lost, este ma napada, ze iba ak by sme hovorili inou anglictinou... lebo britska/americka sa lisia...
Hm, neviem, pozriem to, lebo pises, ze za tie roky si sa to naucil, tak mozno na tom nieco bude??!
Nvm, kto mi to povieee? Idem googlit!

dobra vila

Lost, tak si to zopakuj, lebo je to "to loose" something...

Spojenie "TO LOSE" NEEXISTUJE... iba "TO LOOSE" - LOSE je totiz min.cas slovesa a v ziadnom pripade sa s nim nespaja neurcitok TO. Takze si to pekne doplietol...

lost

"TO LOOSE SOME " ma byt s 1 O
tj TO LOSE SOME

:)

ja len tak, :D

to loose je nejake ine slovicko "volny" alebo co, ... po x rokoch zleho pouzivania som sa to uz naucil :D

dobra vila

Ja ti niektore veci ani nechapem, co si tym chcela povedat. Inac cele to mas pisane velmi zvlastne, takze prepisovat ti to odbornejsie a spravnejsie nebudem, iba ti to tak primitivne, ale spravne opravim :D.

"I think that is both thing" - ???
"Men and women go to gym becasue they want be good looking." - Men and women go to gym because they want TO look good"
"Men usually go there because they want muscles, because the most of woman want strong men." /heh/ - Men usually go there because they want TO BUILD muscles AS MOST of womEn want strong men.
"Women usually don´t go there because of muscles, they uslally want lose weight". - Women usually dont go there because of muscles, they usually want TO LOOSE SOME weight.
"So, going to the gym is boht thing, becasue bort of them want perfect body-" ??? Prva polka nema vyznam, nechapem, co si tym chcela povedat... a druha je zle... ked uz.. because both women and men want TO HAVE perfect body.