Tetovanie - 16rokov

neon

moj spoluziak si daval tetovat tento tyzden a nepotreboval povolenie od rodica ani nic take a ma 15..ale zas on to ma po znamosti, tak newm ..spytaj sa priamo v studiu :)

isabella

fakt si to dobre rozmysli, ja jedno mam a ja to teda nelutujem, ale ja som si ho aj na zaklade istej udalosti dala, ktora rozdeluje istym sposobom moj dovtedajsi zivot s terajsim...
to co ty chces moze byt aj ked 2 roky trvajuci, ale rozmar, si este velmi mlada, pockaj tak do 19-20 to budes inak rozmyslat...
pre mna osobne, pokial sa tetovanie nezaklada na niecom hlbsom, na niecom co ten clovek naozaj prezil, alebo co ho poznacilo, ked je to len ako obrazok, alebo prezyvka tak to ja osobne vobec neuznavam, to je traposina, ja keby som neprezila to co som prezila, tak si tetovanie nikdy nedam, tak fakt bacha, je to na cely zivot a tym padom to aj musi byt nieco co by ta tak ci tak sprevadzalo cely zivot...
sorry, ze som sa tak rozkecala, ale nie je nic horsie, ako zle rozhodnutie v zivote, ktore sa neda vratit a hlavne ak to ma clovek na svojom tele...

sladkycukrik

isabella: chcela by som si dat iba jedno slovicko-4 obyc pismena strasne to chcem uz asi 2 roky a aj tak by to nebolo velmi vidiet a samozrejme ze u niekoho kto by mal aj certifikat alebo teda hlavne aby to tam bolo ciste, hygienicke a vsetko sterilne-nechcem nieco dostat

sladkycukrik

lDenzl -brali mi znamienka a zle sa mi to hojilo-zrejme alergia vzdy sa mi to zahojilo hmm takymi jazvami ma to aj nazov nejako na k.... neviem si spomenut :/
len to je po siti inak ked sa zranim oskriem alebo take, tak sa mi to vsetko pekne zhoji

isabella

do 18 treba suhlas rodicov ak je ten co tetuje zodpovedny clovek, mam kamosa co tetuje, tak mam trocha tucha, ze o com...
podla mna to, ze ti po trhlinach vznikaju jazvy je uplne prirodzene, ved to snad kazdemu, nie? ci mas nejaky vyznejsi, lekarmi potvrdeny problem?
btw, mas len 16, riadne si rozmysli, co si chces dat vytetovat a u koho, aby si potom nelutovala...