Skutocne sny...

:O((

Maruska 84,veľmi pekne ďakujem za radu.
Syn už okuliare nosí.Tak ja určite zájdem k jeho lekárovi nech nás odporučí na psychologiu.Inak to máte fakt super že máte triedu pre pomalšie deti.U nás môžem len snívať.Tak ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré.

maruska84

Pre " :o((" 19:46

Kamaratka mala rovnake problemy so synom, neskor, na konci 1.roc mu zistili, ze ma vlastne problem s ocami, co mu predtym na prehliadke nezistili. Ale u nas priamo existuje trieda pre pomalsie deti, kde je ich iba par a ucitelka sa kazdemu jednemu venuje. To, ze sa nevenuje jemu, kvoli tomu, ze ostatni stihaju, je podla mna normalne, teda robia to aspon tak vo vacsine pripadov, ale mala by sa podla mna ta jeho uc. inak spravat k Tebe, mohla by Ti poradit, v com je konkretne pomaly a podobne. Zajdi urcite za detskou psychologickou a na to ocne vysetrenie, alebo rozpravali ste sa aj s jeho doktorkou? viem, ze toho kamaratkinho syna posielali aj na vysetrenie mozgu a vsetko bolo ok, len ten zrak nie.. a teraz chodia k det. psychologicke a zlepsuje sa to. Treba to podchytit v zaciatkoch, inak sa to s nim bude tahat celu ZS. Drzim prsty.

jajka001_

ale hej, tiez som mala take obdobie, snivali sa mi sny ktore sa mi druhy den plnili, miatlo ma to, miesalo sa mi to dokopy

:O((

DOBRÝ DEŇ.
Mám syna v 2.roč.ZŠ.Problém je v tom že je strašne pomalý.Potom nemá dorobené a ostáva po škole.A najhoršie na to je že keď sa ukážem v škole a zbadá ma jeho učiteľka, tak sa stále len sťažuje a stále na tom istom.Mám už z nej depky.Krsňa mi chodí do inej školy a tam sa učiteľka venuje hlavne tým čo sú pomaly.Ja viem že nemôžu zaostávať kôli jednému žiakovi ,ale ako ho mám pohnúť.Neviem po kom to zdedil.Nemala by som zájsť do pedagogicko psychologického centra?V učeni je taký stred.ďakujem za radu. :o((

jozoPPP

presne som sa o tom bavil s kamaratmi a sa mi smiali :D mne sa to hlavne stava ked soom opity a rano neviem ci sa to stalo alebo sa mi to snivalo...ale stava sa mi to aj za triezva....ja mam rad sny a milujem ked sa smejem zo sna alebo v sne pridem na to ze je to sen a robim si co chcem..som chlapec tak si asi viete predstavit co:DDD

irmicka

ja som sa raz mojej kamosky pytala, ci sa naozaj idu stahovat, alebo sa mi to len snivalo...fakt som si nebola ista...a snivalo :)

believer

a co to boli za sny? nie su sny ako sny!! mne sa niekedy sniva o buducnosti ktora sa podla sna aj naplni...som preto blazon??